Еспаньол изпусна 3-те точки срещу Малага

Отборът на Еспаньол пропусна да запише първа победа в Примера дивисион, като позволи на Малага да изравни в добавеното време за 2:2 в мача от 4-ия кръг.
Домакините от Барселона откриха  още в 16-ата минута чрез еквадореца Фелипе Кайседо, а в 53-ата минута Игнасио Камачо изравни за 1:1 след асистенция на Луис Алберто.

Уругваецът Кристиан Стуани даде преднина на Еспаньол за 2:1 в 88-ата минута след като оползотвори подаване от Лукас Васкес, но когато домакините вече виждаха трите точки, португалецът Дуда върна равенството за крайното 2:2.
Така Еспаньол добави едва една точка към скромния си актив и вече има две, които му отреждат 19-о място. Малага е девети с 5.