Кордоба се пребори за точка с късен гол срещу Реал Сосиедад

Отборът на Кордоба се пребори за точка в домакинството си на Реал Сосиедад от 9-ия кръг в Примера дивисион. Домакините на "Нуево Аркангел" се добраха до 1:1 с късен гол в 87-ата минута на Франсиско Хименес - Ксиско. Преди това гостите откриха резултата чрез Иниго Мартинес в 22-ата минута.

Този хикс обаче не бе най-желаният резултат за никой от двата съперника. След него Кордоба остава без победа от началото на сезона и се намира на 18-ото с 5 точки в актива си. Реал Сосиедад пък е в серия от 7 мача без успех и заема 17-ата позиция с 6 точки.