Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Мартин О'Нийл недоволства: Франция имаше повече време за почивка

Селекционерът на националния отбор на Ирландия Мартин О'Нийл разкритикува организаторите на Евро 2016 за това, че домакините са имали повече време за почивка между груповата фаза и елиминациите.
Ирландия загуби с 1:2 от домакините от Франция и отпадна на осминафиналите на турнира.

Според О'Нийл, не е справедливо, че неговите футболисти са имали по-малко време за подготовка за мача, отколкото съперниците.

"Три допълнителни дни почивка, това е много време, което дава предимство. От тази гледна точка ние бяхме в губеща позиция. Моите футболисти не успяха да направят повече. Те оставиха всичко на терена. Ние оказвахме натиск върху французите до почивката и мислехме, че можем да победим", заяви О'Нийл пред британските медии.