A B C D E F G H I J K L
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група A
1. Севиля Севиля 6 5 0 1 14:3 (11) 15
2. АПОЕЛ Никозия АПОЕЛ Никозия 6 3 1 2 10:8 (2) 10
3. ФК Карабак ФК Карабак 6 1 2 3 8:11 (-3) 5
4. Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 6 1 1 4 8:18 (-10) 4
Мачове
19.09 АПОЕЛ Никозия 3 : 4 Ф91 Дюделанж  
19.09 ФК Карабак 0 : 3 Севиля  
03.10 Ф91 Дюделанж 1 : 4 ФК Карабак  
03.10 Севиля 1 : 0 АПОЕЛ Никозия  
24.10 ФК Карабак 2 : 2 АПОЕЛ Никозия  
24.10 Севиля 3 : 0 Ф91 Дюделанж  
07.11 АПОЕЛ Никозия 2 : 1 ФК Карабак  
07.11 Ф91 Дюделанж 2 : 5 Севиля  
28.11 Ф91 Дюделанж 0 : 2 АПОЕЛ Никозия  
28.11 Севиля 2 : 0 ФК Карабак  
12.12 АПОЕЛ Никозия 1 : 0 Севиля  
12.12 ФК Карабак 1 : 1 Ф91 Дюделанж  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група B
1. Малмьо ФФ Малмьо ФФ 6 3 2 1 8:6 (2) 11
2. ФК Копенхаген ФК Копенхаген 6 2 3 1 5:4 (1) 9
3. Динамо (Киев) Динамо (Киев) 6 1 4 1 7:7 (0) 7
4. Лугано Лугано 6 0 3 3 2:5 (-3) 3
Мачове
19.09 ФК Копенхаген 1 : 0 Лугано  
19.09 Динамо (Киев) 1 : 0 Малмьо ФФ  
03.10 Лугано 0 : 0 Динамо (Киев)  
03.10 Малмьо ФФ 1 : 1 ФК Копенхаген  
24.10 Динамо (Киев) 1 : 1 ФК Копенхаген  
24.10 Малмьо ФФ 2 : 1 Лугано  
07.11 ФК Копенхаген 1 : 1 Динамо (Киев)  
07.11 Лугано 0 : 0 Малмьо ФФ  
28.11 Малмьо ФФ 4 : 3 Динамо (Киев)  
28.11 Лугано 0 : 1 ФК Копенхаген  
12.12 ФК Копенхаген 0 : 1 Малмьо ФФ  
12.12 Динамо (Киев) 1 : 1 Лугано  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група C
1. Базел Базел 6 4 1 1 12:4 (8) 13
2. Хетафе Хетафе 6 4 0 2 8:4 (4) 12
3. Краснодар Краснодар 6 3 0 3 7:11 (-4) 9
4. Трабзонспор Трабзонспор 6 0 1 5 3:11 (-8) 1
Мачове
19.09 Базел 5 : 0 Краснодар  
19.09 Хетафе 1 : 0 Трабзонспор  
03.10 Краснодар 1 : 2 Хетафе  
03.10 Трабзонспор 2 : 2 Базел  
24.10 Хетафе 0 : 1 Базел  
24.10 Трабзонспор 0 : 2 Краснодар  
07.11 Краснодар 3 : 1 Трабзонспор  
07.11 Базел 2 : 1 Хетафе  
28.11 Краснодар 1 : 0 Базел  
28.11 Трабзонспор 0 : 1 Хетафе  
12.12 Хетафе 3 : 0 Краснодар  
12.12 Базел 2 : 0 Трабзонспор  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група D
1. ЛАСК (Линц) ЛАСК (Линц) 6 4 1 1 11:4 (7) 13
2. Спортинг Лисабон Спортинг Лисабон 6 4 0 2 11:7 (4) 12
3. ПСВ Айндховен ПСВ Айндховен 6 2 2 2 9:12 (-3) 8
4. Розенборг Розенборг 6 0 1 5 3:11 (-8) 1
Мачове
19.09 ПСВ Айндховен 3 : 2 Спортинг Лисабон  
19.09 ЛАСК Линц 1 : 0 Розенборг  
03.10 Розенборг 1 : 4 ПСВ Айндховен  
03.10 Спортинг Лисабон 2 : 1 ЛАСК Линц  
24.10 ПСВ Айндховен 0 : 0 ЛАСК Линц  
24.10 Спортинг Лисабон 1 : 0 Розенборг  
07.11 Розенборг 0 : 2 Спортинг Лисабон  
07.11 ЛАСК Линц 4 : 1 ПСВ Айндховен  
28.11 Спортинг Лисабон 4 : 0 ПСВ Айндховен  
28.11 Розенборг 1 : 2 ЛАСК Линц  
12.12 ПСВ Айндховен 1 : 1 Розенборг  
12.12 ЛАСК Линц 3 : 0 Спортинг Лисабон  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група E
1. Селтик Селтик 6 4 1 1 10:6 (4) 13
2. ЧФР Клуж ЧФР Клуж 6 4 0 2 6:4 (2) 12
3. Лацио Лацио 6 2 0 4 6:9 (-3) 6
4. Рен Рен 6 1 1 4 5:8 (-3) 4
Мачове
19.09 ЧФР Клуж 2 : 1 Лацио  
19.09 Рен 1 : 1 Селтик  
03.10 Селтик 2 : 0 ЧФР Клуж  
03.10 Лацио 2 : 1 Рен  
24.10 Рен 0 : 1 ЧФР Клуж  
24.10 Селтик 2 : 1 Лацио  
07.11 Лацио 1 : 2 Селтик  
07.11 ЧФР Клуж 1 : 0 Рен  
28.11 Селтик 3 : 1 Рен  
28.11 Лацио 1 : 0 ЧФР Клуж  
12.12 Рен 2 : 0 Лацио  
12.12 ЧФР Клуж 2 : 0 Селтик  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група F
1. Арсенал Арсенал 6 3 2 1 14:7 (7) 11
2. Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт) 6 3 0 3 8:10 (-2) 9
3. Стандард (Лиеж) Стандард (Лиеж) 6 2 2 2 8:10 (-2) 8
4. Витория Гимараеш Витория Гимараеш 6 1 2 3 7:10 (-3) 5
Мачове
19.09 Стандарт Лиеж 2 : 0 Витория Гимараеш  
19.09 Айнтрахт Франкфурт 0 : 3 Арсенал  
03.10 Арсенал 4 : 0 Стандарт Лиеж  
03.10 Витория Гимараеш 0 : 1 Айнтрахт Франкфурт  
24.10 Айнтрахт Франкфурт 2 : 1 Стандарт Лиеж  
24.10 Арсенал 3 : 2 Витория Гимараеш  
06.11 Витория Гимараеш 1 : 1 Арсенал  
07.11 Стандарт Лиеж 2 : 1 Айнтрахт Франкфурт  
28.11 Витория Гимараеш 1 : 1 Стандарт Лиеж  
28.11 Арсенал 1 : 2 Айнтрахт Франкфурт  
12.12 Стандарт Лиеж 2 : 2 Арсенал  
12.12 Айнтрахт Франкфурт 2 : 3 Витория Гимараеш  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група G
1. Порто Порто 6 3 1 2 8:9 (-1) 10
2. Рейнджърс Рейнджърс 6 2 3 1 8:6 (2) 9
3. Йънг Бойс Йънг Бойс 6 2 2 2 8:7 (1) 8
4. Фейенорд Фейенорд 6 1 2 3 7:9 (-2) 5
Мачове
19.09 Порто 2 : 1 Йънг Бойс  
19.09 Рейнджърс 1 : 0 Фейенорд  
03.10 Фейенорд 2 : 0 Порто  
03.10 Йънг Бойс 2 : 1 Рейнджърс  
24.10 Йънг Бойс 2 : 0 Фейенорд  
24.10 Порто 1 : 1 Рейнджърс  
07.11 Рейнджърс 2 : 0 Порто  
07.11 Фейенорд 1 : 1 Йънг Бойс  
28.11 Фейенорд 2 : 2 Рейнджърс  
28.11 Йънг Бойс 1 : 2 Порто  
12.12 Рейнджърс 1 : 1 Йънг Бойс  
12.12 Порто 3 : 2 Фейенорд  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група H
1. Еспаньол Еспаньол 6 3 2 1 12:4 (8) 11
2. Лудогорец Лудогорец 6 2 2 2 10:10 (0) 8
3. Ференцварош Ференцварош 6 1 4 1 5:7 (-2) 7
4. ЦСКА (Москва) ЦСКА (Москва) 6 1 2 3 3:9 (-6) 5
Мачове
19.09 Еспаньол 1 : 1 Ференцварош  
19.09 Лудогорец 5 : 1 ЦСКА Москва  
03.10 ЦСКА Москва 0 : 2 Еспаньол  
03.10 Ференцварош 0 : 3 Лудогорец  
24.10 Лудогорец 0 : 1 Еспаньол  
24.10 ЦСКА Москва 0 : 1 Ференцварош  
07.11 Ференцварош 0 : 0 ЦСКА Москва  
07.11 Еспаньол 6 : 0 Лудогорец  
28.11 ЦСКА Москва 1 : 1 Лудогорец  
28.11 Ференцварош 2 : 2 Еспаньол  
12.12 Еспаньол 0 : 1 ЦСКА Москва  
12.12 Лудогорец 1 : 1 Ференцварош  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група I
1. Гент Гент 6 3 3 0 11:7 (4) 12
2. Волфсбург Волфсбург 6 3 2 1 9:7 (2) 11
3. Сент Етиен Сент Етиен 6 0 4 2 6:8 (-2) 4
4. Олександрия Олександрия 6 0 3 3 6:10 (-4) 3
Мачове
19.09 Гент 3 : 2 Сент Етиен  
19.09 Волфсбург 3 : 1 Олександрия  
03.10 Сент Етиен 1 : 1 Волфсбург  
03.10 Олександрия 1 : 1 Гент  
24.10 Сент Етиен 1 : 1 Олександрия  
24.10 Гент 2 : 2 Волфсбург  
07.11 Волфсбург 1 : 3 Гент  
07.11 Олександрия 2 : 2 Сент Етиен  
28.11 Олександрия 0 : 1 Волфсбург  
28.11 Сент Етиен 0 : 0 Гент  
12.12 Гент 2 : 1 Олександрия  
12.12 Волфсбург 1 : 0 Сент Етиен  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група J
1. Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 6 3 1 2 7:9 (-2) 10
2. Рома Рома 6 2 3 1 12:6 (6) 9
3. Борусия (Мьонхенгладбах) Борусия (Мьонхенгладбах) 6 2 2 2 6:9 (-3) 8
4. Волфсбергер Волфсбергер 6 1 2 3 7:8 (-1) 5
Мачове
19.09 Борусия Мьонхенгладбах 0 : 4 Волфсбергер  
19.09 Рома 4 : 0 Истанбул Башакшехир  
03.10 Волфсбергер 1 : 1 Рома  
03.10 Истанбул Башакшехир 1 : 1 Борусия Мьонхенгладбах  
24.10 Рома 1 : 1 Борусия Мьонхенгладбах  
24.10 Истанбул Башакшехир 1 : 0 Волфсбергер  
07.11 Борусия Мьонхенгладбах 2 : 1 Рома  
07.11 Волфсбергер 0 : 3 Истанбул Башакшехир  
28.11 Истанбул Башакшехир 0 : 3 Рома  
28.11 Волфсбергер 0 : 1 Борусия Мьонхенгладбах  
12.12 Борусия Мьонхенгладбах 1 : 2 Истанбул Башакшехир  
12.12 Рома 2 : 2 Волфсбергер  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група K
1. Брага Брага 6 4 2 0 15:9 (6) 14
2. Уулвърхамптън Уулвърхамптън 6 4 1 1 11:5 (6) 13
3. Слован Братислава Слован Братислава 6 1 1 4 10:13 (-3) 4
4. Бешикташ Бешикташ 6 1 0 5 6:15 (-9) 3
Мачове
19.09 Слован Братислава 4 : 2 Бешикташ  
19.09 Уулвърхамптън 0 : 1 Брага  
03.10 Брага 2 : 2 Слован Братислава  
03.10 Бешикташ 0 : 1 Уулвърхамптън  
24.10 Бешикташ 1 : 2 Брага  
24.10 Слован Братислава 1 : 2 Уулвърхамптън  
07.11 Уулвърхамптън 1 : 0 Слован Братислава  
07.11 Брага 3 : 1 Бешикташ  
28.11 Брага 3 : 3 Уулвърхамптън  
28.11 Бешикташ 2 : 1 Слован Братислава  
12.12 Уулвърхамптън 4 : 0 Бешикташ  
12.12 Слован Братислава 2 : 4 Брага  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група L
1. Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 6 4 1 1 10:2 (8) 13
2. АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар 6 2 3 1 15:8 (7) 9
3. Партизан Партизан 6 2 2 2 10:10 (0) 8
4. Астана Астана 6 1 0 5 4:19 (-15) 3
Мачове
19.09 Манчестър Юнайтед 1 : 0 Астана  
19.09 Партизан 2 : 2 АЗ Алкмаар  
03.10 Астана 1 : 2 Партизан  
03.10 АЗ Алкмаар 0 : 0 Манчестър Юнайтед  
24.10 Партизан 0 : 1 Манчестър Юнайтед  
24.10 АЗ Алкмаар 6 : 0 Астана  
07.11 Астана 0 : 5 АЗ Алкмаар  
07.11 Манчестър Юнайтед 3 : 0 Партизан  
28.11 Астана 2 : 1 Манчестър Юнайтед  
28.11 АЗ Алкмаар 2 : 2 Партизан  
12.12 Партизан 4 : 1 Астана  
12.12 Манчестър Юнайтед 4 : 0 АЗ Алкмаар  

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?