A B C D E F G H I J K L
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група A
1. Севиля Севиля 2 2 0 0 4:0 (4) 6
2. ФК Карабак ФК Карабак 2 1 0 1 4:4 (0) 3
3. Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 2 1 0 1 5:7 (-2) 3
4. АПОЕЛ Никозия АПОЕЛ Никозия 2 0 0 2 3:5 (-2) 0
Мачове
19.09 АПОЕЛ Никозия 3 : 4 Ф91 Дюделанж  
19.09 ФК Карабак 0 : 3 Севиля  
03.10 Ф91 Дюделанж 1 : 4 ФК Карабак  
03.10 Севиля 1 : 0 АПОЕЛ Никозия  
24.10 ФК Карабак 19:55 АПОЕЛ Никозия  
24.10 Севиля 22:00 Ф91 Дюделанж  
07.11 АПОЕЛ Никозия 19:55 ФК Карабак  
07.11 Ф91 Дюделанж 19:55 Севиля  
28.11 Ф91 Дюделанж 22:00 АПОЕЛ Никозия  
28.11 Севиля 22:00 ФК Карабак  
12.12 АПОЕЛ Никозия 19:55 Севиля  
12.12 ФК Карабак 19:55 Ф91 Дюделанж  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група B
1. ФК Копенхаген ФК Копенхаген 2 1 1 0 2:1 (1) 4
2. Динамо (Киев) Динамо (Киев) 2 1 1 0 1:0 (1) 4
3. Малмьо ФФ Малмьо ФФ 2 0 1 1 1:2 (-1) 1
4. Лугано Лугано 2 0 1 1 0:1 (-1) 1
Мачове
19.09 ФК Копенхаген 1 : 0 Лугано  
19.09 Динамо (Киев) 1 : 0 Малмьо ФФ  
03.10 Лугано 0 : 0 Динамо (Киев)  
03.10 Малмьо ФФ 1 : 1 ФК Копенхаген  
24.10 Динамо (Киев) 22:00 ФК Копенхаген  
24.10 Малмьо ФФ 22:00 Лугано  
07.11 ФК Копенхаген 19:55 Динамо (Киев)  
07.11 Лугано 19:55 Малмьо ФФ  
28.11 Малмьо ФФ 22:00 Динамо (Киев)  
28.11 Лугано 22:00 ФК Копенхаген  
12.12 ФК Копенхаген 19:55 Малмьо ФФ  
12.12 Динамо (Киев) 19:55 Лугано  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група C
1. Хетафе Хетафе 2 2 0 0 3:1 (2) 6
2. Базел Базел 2 1 1 0 7:2 (5) 4
3. Трабзонспор Трабзонспор 2 0 1 1 2:3 (-1) 1
4. Краснодар Краснодар 2 0 0 2 1:7 (-6) 0
Мачове
19.09 Базел 5 : 0 Краснодар  
19.09 Хетафе 1 : 0 Трабзонспор  
03.10 Краснодар 1 : 2 Хетафе  
03.10 Трабзонспор 2 : 2 Базел  
24.10 Хетафе 22:00 Базел  
24.10 Трабзонспор 22:00 Краснодар  
07.11 Краснодар 19:55 Трабзонспор  
07.11 Базел 19:55 Хетафе  
28.11 Краснодар 17:50 Базел  
28.11 Трабзонспор 17:50 Хетафе  
12.12 Хетафе 19:55 Краснодар  
12.12 Базел 19:55 Трабзонспор  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група D
1. ПСВ Айндховен ПСВ Айндховен 2 2 0 0 7:3 (4) 6
2. Спортинг (Лисабон) Спортинг (Лисабон) 2 1 0 1 4:4 (0) 3
3. ЛАСК (Линц) ЛАСК (Линц) 2 1 0 1 2:2 (0) 3
4. Розенборг Розенборг 2 0 0 2 1:5 (-4) 0
Мачове
19.09 ПСВ Айндховен 3 : 2 Спортинг Лисабон  
19.09 ЛАСК Линц 1 : 0 Розенборг  
03.10 Розенборг 1 : 4 ПСВ Айндховен  
03.10 Спортинг Лисабон 2 : 1 ЛАСК Линц  
24.10 ПСВ Айндховен 22:00 ЛАСК Линц  
24.10 Спортинг Лисабон 22:00 Розенборг  
07.11 Розенборг 19:55 Спортинг Лисабон  
07.11 ЛАСК Линц 19:55 ПСВ Айндховен  
28.11 Спортинг Лисабон 22:00 ПСВ Айндховен  
28.11 Розенборг 22:00 ЛАСК Линц  
12.12 ПСВ Айндховен 19:55 Розенборг  
12.12 ЛАСК Линц 19:55 Спортинг Лисабон  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група E
1. Селтик Селтик 2 1 1 0 3:1 (2) 4
2. Лацио Лацио 2 1 0 1 3:3 (0) 3
3. ЧФР Клуж ЧФР Клуж 2 1 0 1 2:3 (-1) 3
4. Рен Рен 2 0 1 1 2:3 (-1) 1
Мачове
19.09 ЧФР Клуж 2 : 1 Лацио  
19.09 Рен 1 : 1 Селтик  
03.10 Селтик 2 : 0 ЧФР Клуж  
03.10 Лацио 2 : 1 Рен  
24.10 Рен 22:00 ЧФР Клуж  
24.10 Селтик 22:00 Лацио  
07.11 Лацио 19:55 Селтик  
07.11 ЧФР Клуж 19:55 Рен  
28.11 Селтик 22:00 Рен  
28.11 Лацио 22:00 ЧФР Клуж  
12.12 Рен 19:55 Лацио  
12.12 ЧФР Клуж 19:55 Селтик  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група F
1. Арсенал Арсенал 2 2 0 0 7:0 (7) 6
2. Стандард (Лиеж) Стандард (Лиеж) 2 1 0 1 2:4 (-2) 3
3. Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт) 2 1 0 1 1:3 (-2) 3
4. Витория (Гимараеш) Витория (Гимараеш) 2 0 0 2 0:3 (-3) 0
Мачове
19.09 Стандарт Лиеж 2 : 0 Витория Гимараеш  
19.09 Айнтрахт Франкфурт 0 : 3 Арсенал  
03.10 Арсенал 4 : 0 Стандарт Лиеж  
03.10 Витория Гимараеш 0 : 1 Айнтрахт Франкфурт  
24.10 Айнтрахт Франкфурт 22:00 Стандарт Лиеж  
24.10 Арсенал 22:00 Витория Гимараеш  
06.11 Витория Гимараеш 17:50 Арсенал  
07.11 Стандарт Лиеж 19:55 Айнтрахт Франкфурт  
27.11 Витория Гимараеш 17:50 Стандарт Лиеж  
28.11 Арсенал 22:00 Айнтрахт Франкфурт  
12.12 Стандарт Лиеж 19:55 Арсенал  
12.12 Айнтрахт Франкфурт 19:55 Витория Гимараеш  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група G
1. Фейенорд Фейенорд 2 1 0 1 2:1 (1) 3
2. Йънг Бойс Йънг Бойс 2 1 0 1 3:3 (0) 3
3. Рейнджърс Рейнджърс 2 1 0 1 2:2 (0) 3
4. Порто Порто 2 1 0 1 2:3 (-1) 3
Мачове
19.09 Порто 2 : 1 Йънг Бойс  
19.09 Рейнджърс 1 : 0 Фейенорд  
03.10 Фейенорд 2 : 0 Порто  
03.10 Йънг Бойс 2 : 1 Рейнджърс  
24.10 Йънг Бойс 19:55 Фейенорд  
24.10 Порто 19:55 Рейнджърс  
07.11 Рейнджърс 22:00 Порто  
07.11 Фейенорд 22:00 Йънг Бойс  
28.11 Фейенорд 19:55 Рейнджърс  
28.11 Йънг Бойс 19:55 Порто  
12.12 Порто 22:00 Фейенорд  
12.12 Рейнджърс 22:00 Йънг Бойс  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група H
1. Лудогорец Лудогорец 2 2 0 0 8:1 (7) 6
2. Еспаньол Еспаньол 2 1 1 0 3:1 (2) 4
3. Ференцварош Ференцварош 2 0 1 1 1:4 (-3) 1
4. ЦСКА (Москва) ЦСКА (Москва) 2 0 0 2 1:7 (-6) 0
Мачове
19.09 Еспаньол 1 : 1 Ференцварош  
19.09 Лудогорец 5 : 1 ЦСКА Москва  
03.10 ЦСКА Москва 0 : 2 Еспаньол  
03.10 Ференцварош 0 : 3 Лудогорец  
24.10 Лудогорец 19:55 Еспаньол  
24.10 ЦСКА Москва 19:55 Ференцварош  
07.11 Ференцварош 22:00 ЦСКА Москва  
07.11 Еспаньол 22:00 Лудогорец  
28.11 ЦСКА Москва 19:55 Лудогорец  
28.11 Ференцварош 19:55 Еспаньол  
12.12 Еспаньол 22:00 ЦСКА Москва  
12.12 Лудогорец 22:00 Ференцварош  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група I
1. Волфсбург Волфсбург 2 1 1 0 4:2 (2) 4
2. Гент Гент 2 1 1 0 4:3 (1) 4
3. Сент Етиен Сент Етиен 2 0 1 1 3:4 (-1) 1
4. Олександрия Олександрия 2 0 1 1 2:4 (-2) 1
Мачове
19.09 Гент 3 : 2 Сент Етиен  
19.09 Волфсбург 3 : 1 Олександрия  
03.10 Сент Етиен 1 : 1 Волфсбург  
03.10 Олександрия 1 : 1 Гент  
24.10 Сент Етиен 19:55 Олександрия  
24.10 Гент 19:55 Волфсбург  
07.11 Волфсбург 22:00 Гент  
07.11 Олександрия 22:00 Сент Етиен  
28.11 Олександрия 19:55 Волфсбург  
28.11 Сент Етиен 19:55 Гент  
12.12 Гент 22:00 Олександрия  
12.12 Волфсбург 22:00 Сент Етиен  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група J
1. Рома Рома 2 1 1 0 5:1 (4) 4
2. Волфсбергер Волфсбергер 2 1 1 0 5:1 (4) 4
3. Борусия (Мьонхенгладбах) Борусия (Мьонхенгладбах) 2 0 1 1 1:5 (-4) 1
4. Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 2 0 1 1 1:5 (-4) 1
Мачове
19.09 Борусия Мьонхенгладбах 0 : 4 Волфсбергер  
19.09 Рома 4 : 0 Истанбул Башакшехир  
03.10 Волфсбергер 1 : 1 Рома  
03.10 Истанбул Башакшехир 1 : 1 Борусия Мьонхенгладбах  
24.10 Рома 19:55 Борусия Мьонхенгладбах  
24.10 Истанбул Башакшехир 19:55 Волфсбергер  
07.11 Борусия Мьонхенгладбах 22:00 Рома  
07.11 Волфсбергер 22:00 Истанбул Башакшехир  
28.11 Истанбул Башакшехир 19:55 Рома  
28.11 Волфсбергер 19:55 Борусия Мьонхенгладбах  
12.12 Борусия Мьонхенгладбах 22:00 Истанбул Башакшехир  
12.12 Рома 22:00 Волфсбергер  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група K
1. Слован Братислава Слован Братислава 2 1 1 0 6:4 (2) 4
2. Брага Брага 2 1 1 0 3:2 (1) 4
3. Уулвърхамптън Уулвърхамптън 2 1 0 1 1:1 (0) 3
4. Бешикташ Бешикташ 2 0 0 2 2:5 (-3) 0
Мачове
19.09 Слован Братислава 4 : 2 Бешикташ  
19.09 Уулвърхамптън 0 : 1 Брага  
03.10 Брага 2 : 2 Слован Братислава  
03.10 Бешикташ 0 : 1 Уулвърхамптън  
24.10 Бешикташ 19:55 Брага  
24.10 Слован Братислава 19:55 Уулвърхамптън  
07.11 Уулвърхамптън 22:00 Слован Братислава  
07.11 Брага 22:00 Бешикташ  
28.11 Брага 19:55 Уулвърхамптън  
28.11 Бешикташ 19:55 Слован Братислава  
12.12 Уулвърхамптън 22:00 Бешикташ  
12.12 Слован Братислава 22:00 Брага  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група L
1. Партизан Партизан 2 1 1 0 4:3 (1) 4
2. Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 2 1 1 0 1:0 (1) 4
3. АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар 2 0 2 0 2:2 (0) 2
4. Астана Астана 2 0 0 2 1:3 (-2) 0
Мачове
19.09 Манчестър Юнайтед 1 : 0 Астана  
19.09 Партизан 2 : 2 АЗ Алкмаар  
03.10 Астана 1 : 2 Партизан  
03.10 АЗ Алкмаар 0 : 0 Манчестър Юнайтед  
24.10 Партизан 19:55 Манчестър Юнайтед  
24.10 АЗ Алкмаар 19:55 Астана  
07.11 Астана 17:50 АЗ Алкмаар  
07.11 Манчестър Юнайтед 22:00 Партизан  
28.11 Астана 17:50 Манчестър Юнайтед  
28.11 АЗ Алкмаар 19:55 Партизан  
12.12 Партизан 22:00 Астана  
12.12 Манчестър Юнайтед 22:00 АЗ Алкмаар  

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?