Група A
АПОЕЛ Никозия 19.0919:55 Ф91 Дюделанж
Група A
ФК Карабак 19.0919:55 Севиля
Група B
ФК Копенхаген 19.0919:55 Лугано
Група B
Динамо (Киев) 19.0919:55 Малмьо ФФ
Група C
Базел 19.0919:55 Краснодар
Група C
Хетафе 19.0919:55 Трабзонспор
Група D
ПСВ Айндховен 19.0919:55 Спортинг Лисабон
Група D
ЛАСК Линц 19.0919:55 Розенборг
Група E
ЧФР Клуж 19.0919:55 Лацио
Група E
Рен 19.0919:55 Селтик
Група F
Стандарт Лиеж 19.0919:55 Витория Гимараеш
Група F
Айнтрахт Франкфурт 19.0919:55 Арсенал
Група L
Манчестър Юнайтед 19.0922:00 Астана
Група L
Партизан 19.0922:00 АЗ Алкмаар
Група K
Слован Братислава 19.0922:00 Бешикташ
Група K
Уулвърхамптън 19.0922:00 Брага
Група J
Борусия Мьонхенгладбах 19.0922:00 Волфсбергер
Група J
Рома 19.0922:00 Истанбул Башакшехир
Група I
Гент 19.0922:00 Сент Етиен
Група I
Волфсбург 19.0922:00 Олександрия
Група H
Еспаньол 19.0922:00 Ференцварош
Група H
Лудогорец 19.0922:00 ЦСКА Москва
Група G
Порто 19.0922:00 Йънг Бойс
Група G
Рейнджърс 19.0922:00 Фейенорд
Група L
Астана 03.1017:50 Партизан
Група L
АЗ Алкмаар 03.1019:55 Манчестър Юнайтед
Група K
Брага 03.1019:55 Слован Братислава
Група K
Бешикташ 03.1019:55 Уулвърхамптън
Група J
Волфсбергер 03.1019:55 Рома
Група J
Истанбул Башакшехир 03.1019:55 Борусия Мьонхенгладбах
Група I
Сент Етиен 03.1019:55 Волфсбург
Група I
Олександрия 03.1019:55 Гент
Група H
ЦСКА Москва 03.1019:55 Еспаньол
Група H
Ференцварош 03.1019:55 Лудогорец
Група G
Фейенорд 03.1019:55 Порто
Група G
Йънг Бойс 03.1019:55 Рейнджърс
Група A
Ф91 Дюделанж 03.1022:00 ФК Карабак
Група A
Севиля 03.1022:00 АПОЕЛ Никозия
Група B
Лугано 03.1022:00 Динамо (Киев)
Група B
Малмьо ФФ 03.1022:00 ФК Копенхаген
Група C
Краснодар 03.1022:00 Хетафе
Група C
Трабзонспор 03.1022:00 Базел
Група D
Розенборг 03.1022:00 ПСВ Айндховен
Група D
Спортинг Лисабон 03.1022:00 ЛАСК Линц
Група E
Селтик 03.1022:00 ЧФР Клуж
Група E
Лацио 03.1022:00 Рен
Група F
Арсенал 03.1022:00 Стандарт Лиеж
Група F
Витория Гимараеш 03.1022:00 Айнтрахт Франкфурт
Група A
ФК Карабак 24.1019:55 АПОЕЛ Никозия
Група L
Партизан 24.1019:55 Манчестър Юнайтед
Група L
АЗ Алкмаар 24.1019:55 Астана
Група K
Бешикташ 24.1019:55 Брага
Група K
Слован Братислава 24.1019:55 Уулвърхамптън
Група J
Рома 24.1019:55 Борусия Мьонхенгладбах
Група J
Истанбул Башакшехир 24.1019:55 Волфсбергер
Група I
Сент Етиен 24.1019:55 Олександрия
Група I
Гент 24.1019:55 Волфсбург
Група H
Лудогорец 24.1019:55 Еспаньол
Група H
ЦСКА Москва 24.1019:55 Ференцварош
Група G
Йънг Бойс 24.1019:55 Фейенорд
Група G
Порто 24.1019:55 Рейнджърс
Група A
Севиля 24.1022:00 Ф91 Дюделанж
Група B
Динамо (Киев) 24.1022:00 ФК Копенхаген
Група B
Малмьо ФФ 24.1022:00 Лугано
Група C
Хетафе 24.1022:00 Базел
Група C
Трабзонспор 24.1022:00 Краснодар
Група D
ПСВ Айндховен 24.1022:00 ЛАСК Линц
Група D
Спортинг Лисабон 24.1022:00 Розенборг
Група E
Рен 24.1022:00 ЧФР Клуж
Група E
Селтик 24.1022:00 Лацио
Група F
Айнтрахт Франкфурт 24.1022:00 Стандарт Лиеж
Група F
Арсенал 24.1022:00 Витория Гимараеш
Група F
Витория Гимараеш 06.1117:50 Арсенал
Група L
Астана 07.1117:50 АЗ Алкмаар
Група A
АПОЕЛ Никозия 07.1119:55 ФК Карабак
Група A
Ф91 Дюделанж 07.1119:55 Севиля
Група B
ФК Копенхаген 07.1119:55 Динамо (Киев)
Група B
Лугано 07.1119:55 Малмьо ФФ
Група C
Краснодар 07.1119:55 Трабзонспор
Група C
Базел 07.1119:55 Хетафе
Група D
Розенборг 07.1119:55 Спортинг Лисабон
Група D
ЛАСК Линц 07.1119:55 ПСВ Айндховен
Група E
Лацио 07.1119:55 Селтик
Група E
ЧФР Клуж 07.1119:55 Рен
Група F
Стандарт Лиеж 07.1119:55 Айнтрахт Франкфурт
Група L
Манчестър Юнайтед 07.1122:00 Партизан
Група K
Уулвърхамптън 07.1122:00 Слован Братислава
Група K
Брага 07.1122:00 Бешикташ
Група J
Борусия Мьонхенгладбах 07.1122:00 Рома
Група J
Волфсбергер 07.1122:00 Истанбул Башакшехир
Група I
Волфсбург 07.1122:00 Гент
Група I
Олександрия 07.1122:00 Сент Етиен
Група H
Ференцварош 07.1122:00 ЦСКА Москва
Група H
Еспаньол 07.1122:00 Лудогорец
Група G
Рейнджърс 07.1122:00 Порто
Група G
Фейенорд 07.1122:00 Йънг Бойс
Група F
Витория Гимараеш 27.1117:50 Стандарт Лиеж
Група L
Астана 28.1117:50 Манчестър Юнайтед
Група C
Краснодар 28.1117:50 Базел
Група C
Трабзонспор 28.1117:50 Хетафе
Група L
АЗ Алкмаар 28.1119:55 Партизан
Група K
Брага 28.1119:55 Уулвърхамптън
Група K
Бешикташ 28.1119:55 Слован Братислава
Група J
Истанбул Башакшехир 28.1119:55 Рома
Група J
Волфсбергер 28.1119:55 Борусия Мьонхенгладбах
Група I
Олександрия 28.1119:55 Волфсбург
Група I
Сент Етиен 28.1119:55 Гент
Група H
ЦСКА Москва 28.1119:55 Лудогорец
Група H
Ференцварош 28.1119:55 Еспаньол
Група G
Фейенорд 28.1119:55 Рейнджърс
Група G
Йънг Бойс 28.1119:55 Порто
Група A
Ф91 Дюделанж 28.1122:00 АПОЕЛ Никозия
Група A
Севиля 28.1122:00 ФК Карабак
Група B
Малмьо ФФ 28.1122:00 Динамо (Киев)
Група B
Лугано 28.1122:00 ФК Копенхаген
Група D
Спортинг Лисабон 28.1122:00 ПСВ Айндховен
Група D
Розенборг 28.1122:00 ЛАСК Линц
Група E
Селтик 28.1122:00 Рен
Група E
Лацио 28.1122:00 ЧФР Клуж
Група F
Арсенал 28.1122:00 Айнтрахт Франкфурт
Група A
АПОЕЛ Никозия 12.1219:55 Севиля
Група A
ФК Карабак 12.1219:55 Ф91 Дюделанж
Група B
ФК Копенхаген 12.1219:55 Малмьо ФФ
Група B
Динамо (Киев) 12.1219:55 Лугано
Група C
Хетафе 12.1219:55 Краснодар
Група C
Базел 12.1219:55 Трабзонспор
Група D
ПСВ Айндховен 12.1219:55 Розенборг
Група D
ЛАСК Линц 12.1219:55 Спортинг Лисабон
Група E
Рен 12.1219:55 Лацио
Група E
ЧФР Клуж 12.1219:55 Селтик
Група F
Стандарт Лиеж 12.1219:55 Арсенал
Група F
Айнтрахт Франкфурт 12.1219:55 Витория Гимараеш
Група L
Партизан 12.1222:00 Астана
Група L
Манчестър Юнайтед 12.1222:00 АЗ Алкмаар
Група K
Уулвърхамптън 12.1222:00 Бешикташ
Група K
Слован Братислава 12.1222:00 Брага
Група J
Борусия Мьонхенгладбах 12.1222:00 Истанбул Башакшехир
Група J
Рома 12.1222:00 Волфсбергер
Група I
Гент 12.1222:00 Олександрия
Група I
Волфсбург 12.1222:00 Сент Етиен
Група H
Еспаньол 12.1222:00 ЦСКА Москва
Група H
Лудогорец 12.1222:00 Ференцварош
Група G
Порто 12.1222:00 Фейенорд
Група G
Рейнджърс 12.1222:00 Йънг Бойс