Отборът на Страхил Попов загуби от приятната изненада в Турция (видео) 24 февруари 2018 | 17:22
Българският национал Страхил Попов за пореден път записа пълни 90 минути за Касъмпаша, но отборът му не можа да си тръгне поне с точка от гостуването на Кайзериспор. Тимът на бившия защитник на Литекс отстъпи с 2:3 и сложи край на серията си от три мача без загуба в турското първенство.

Поражението остави Касъмпаша на 10-о място с 29 точки, а Кайзериспор, който се представя много над очакванията, заема заема петата позиция и има само с 3 точки по-малко от третия Фенербахче. Мбайе Диане изведе отбора на Попов напред още във 2-ата минута, но Дениз Тюрюч изравни в средата на полувремето. След почивката Кайзериспор вкара два гола в рамките на 4 минути чрез Стефан Баджи и Умют Бюлут от дузпа, а Трезеге върна едно попадение в добавеното време, също от бялата точка.

Лидер в Сюпер лиг е Галатасарай с 47 точки, пред Истанбул Башакшехир с 46 и мач по-малко.

влиза
83'   излиза
  влиза
дузпа   78'
77'   жълт картон
излиза   76'
влиза
Стефан Баджигол Стефан Баджи  74'
излиза   69'
влиза
68' Мбайе Дин  Мбайе Динизлиза
  влиза
66'   червен картон
64'   излиза
  влиза
Дениз Тюрючгол Дениз Тюрюч  20'
13'   жълт картон
2' Мбайе Дин  Мбайе Дингол