Сари: Не искам да играем на финала, а да го спечелим 19 април 2019 | 01:06
Мениджърът на Челси Маурицио Сари не беше особено доволен от отбора си след успеха над Славия (Прага) с 4:3 в четвъртфинала-реванш от Лига Европа. Лондончани се класираха за полуфиналите с общ резултат 5:3, а следващият им съперник ще е Айнтрахт (Франкфурт).

“Изиграхме наистина много силно първо полувреме. Както често се случва в последните два месеца, започнахме лошо след почивката. Трябва да намерим решение на този проблем. Може би в един момент си помислихме, че мачът е решен, но това не беше така”, коментира Сари.

“Да стигнеш до полуфиналите в Лига Европа не е лесно. Знам колко тежък съперник ни чака. Трябва детайлно да изучим играта на Айнтрахт. Те са силен отбор и имат невероятен нападател в лицето на Лука Йович. За нас не е важно просто да стигнем до финала, а искаме да го спечелим”, добави италианецът.

Самият Сари никога не е достигал до толкова късен етап в евротурнирите. Най-доброто му постижение преди да застане начело на Челси беше осминафинал с Наполи.
Сесар Аспиликуета Сесар Аспиликуета28 15
Андреас Кристенсен Андреас Кристенсен27 Майкъл Нгадеу-Нгаджуи13 Майкъл Нгадеу-Нгаджуи
влиза
85'   излиза
  влиза
Кепа Арисабалагажълт картон Кепа Арисабалага  83'
78' Petr Sevcik  Petr Sevcikизлиза
Мирослав Щох  Мирослав Щохвлиза
Емерсонжълт картон Емерсон  75'
73'   жълт картон
Рос Барклиизлиза Рос Баркли  70'
Жоржиньовлиза Жоржиньо
Еден Азаризлиза Еден Азар  65'
Willianвлиза Willian
54' Petr Sevcik  Petr Sevcikгол
53' Tomas Soucek  Tomas Soucekжълт картон
52' Lukas Masopust  Lukas Masopustизлиза
Peter Olayinka  Peter Olayinkaвлиза
51' Petr Sevcik  Petr Sevcikгол
Н'Голо Кантежълт картон Н'Голо Канте  33'
Педро Родригесгол Педро Родригес  27'
26' Tomas Soucek  Tomas Soucekгол
Педро Родригес
5'
9'
Simon Deli
Оливие Жиру
17'
26'
Tomas Soucek
27'
51'
Petr Sevcik
54'

Антони Иванов вкара на АЕК, но отборът му отпадна 15 август 2019 | 22:53
Айнтрахт пожали Вадуц в реванша, но си уреди среща със Страсбург 15 август 2019 | 23:23
Марко Рус е скъсал ахилес 16 август 2019 | 11:04
Ужасна трагедия! Делегатът на мача между Аполон (Лимасол) и Аустрия (Виена) почина преди срещата 15 август 2019 | 21:19
Шюрле отново блести за Спартак (Москва) в Лига Европа 15 август 2019 | 21:34
Партизан устиска минимална загуба в Турция и стигна до плейофите 15 август 2019 | 22:16
Рейнджърс върви напред след ново шоу с Мидтиланд 15 август 2019 | 23:44
Уулвърхамптън не прости на Пюник 15 август 2019 | 23:59
Еспаньол среща Зоря след нова класика срещу Люцерн 15 август 2019 | 23:59
Арарат-Армения и Георги Пашов с историческо постижение в ЛЕ (видео) 14 август 2019 | 22:04
АЗ Алкмаар приема Мариупол в Хага след срутването на клубния стадион 12 август 2019 | 23:11
Каменюка: Чака ни труден реванш срещу ЦСКА 12 август 2019 | 11:41
Хютер похвали своите след 5:0 09 август 2019 | 08:40
Резултати от третия предварителен кръг в Лига Европа 09 август 2019 | 01:05
ЦСКА-София ще срещне очакван съперник, ако отстрани Зоря 08 август 2019 | 23:59
Айнтрахт вече чака Локо Пд или Страсбург 08 август 2019 | 23:41
Фейенорд и ПСВ са близо до плейофите 08 август 2019 | 23:38
Шюрле пропусна дузпа, но помогна за победа на Спартак (М) 08 август 2019 | 22:26