"Контра": Подпечатаха ли си Челси и Арсенал мястото на финала в Лига Европа? (видео) 03 май 2019 | 20:32
Отборите на Челси и Арсенал направиха важни крачки към участие на финала в Лига Европа, след като записаха добри резултати в първите си полуфинални мачове. “Сините” завършиха 1:1 при гостуването си на Айнтрахт (Франкфурт), а съгражданите им надвиха Валенсия с 3:1 на свой терен. Тези срещи и предстоящите реванши бяха тема на поредното изданието на дискусионното предаване на Sportal.bg “Контра”, което се излъчва в ефира на Sportal TV.
ХАРЕСАЙТЕ "КОНТРА" ВЪВ "ФЕЙСБУК"
Журналистите Даниел Любомиров, Васил Сумрачки и Радослав Стойков анализираха представянето на отборите на “Комерцбанк Арена” и “Емиратс”. Възможно ли е Челси да допусне изненада в реванша, след като доминираше на германска земя? И ще бъде ли пак Еден Азар резерва? Дали евентуален успех в турнира ще бъде достатъчен, за да могат в Челси да кажат, че това е бил успешен сезон?

Същите въпроси важат и за “топчиите”. Ще видим ли отново неубедителен отбор при гостуване, или на “Местайя” ще се покаже онзи тим от визитата на Наполи в предишния кръг?