Кристъл Палас и Борнемут си спретнаха голова фиеста 12 май 2019 | 19:32
Кристъл Палас и Борнемут се скъсаха да вкарват в последния мач от сезона за двата тима, който нямаше съществено значение за крайното класиране. Лондончани спечелиха с 5:3 и завършиха на 12-то място, а днешният им съперник остана 14-ти.

Два гола на Миши Батшуай дадоха солиден аванс на Палас през първата част. Белгиецът, който играеше за отбора за последен път, тъй като наемът му от Челси изтича, откри резултата с удар от воле, а след това засече центриране на Уан-Бисака. Автогол на Джак Симпсън направи резултата 3:0 в 37-ата минута, но Джеферсон Лерма върна някакви надежди на гостите с попадение секунди преди почивката.

През втората част Ван Аанхолт се разписа, за да върне аванса от два гола на Кристъл Палас. Джордън Айб намали на 4:2, а попадение на Джошуа Кинг върна интригата в мача преди Андрос Таунзенд да реши спора след подаване на Уилфрид Заха в 80-ата минута.

Уилфред Захажълт картон Уилфред Заха  79'
73' Джошуа Кинг  Джошуа Кинггол
70' Джордан Айб  Джордан Айбизлиза
Лис Мусе  Лис Мусевлиза
Джак Симпсън  Джак Симпсънизлиза
Крис Мефъм  Крис Мефъмвлиза
Джеймс Макартържълт картон Джеймс Макартър  69'
Патрик ван Аанхолтгол Патрик ван Аанхолт  65'
Лука Миливойевичжълт картон Лука Миливойевич  63'
56' Джордан Айб  Джордан Айбгол
45' Джеферсон Лерма  Джеферсон Лермагол
Миши Батшуай
24'
32'
37'
Джак Симпсън
45'
Джеферсон Лерма
56'
Джордан Айб
Патрик ван Аанхолт
65'
73'
Джошуа Кинг
Андрос Таунзенд
80'

Добави коментар Коментари (1)

GOSHKO (Гост) 1 отговор
12 май 2019 | 20:19

Гоу Игълс! Рейтинг: 1 0

Англия

Отбраната съсипа усилията на Обамеянг, "топчиите" като по чудо не загубиха (видео) 15 септември 2019 | 20:23
Борнемут удари Евертън за първата си домакинска победа през сезона (видео) 15 септември 2019 | 17:56
Гуардиола: Пет точки? ОК, поздравявам Ливърпул за титлата, макар че е само септември 15 септември 2019 | 14:58
Франк Лампард: Смяната на Рюдигер беше предпазна мярка 15 септември 2019 | 15:07
Страхотен гол на Дженепо донесе победа над Саутхамптън над Шефилд Юнайтед 14 септември 2019 | 19:36
Гуардиола: Не очаквайте постоянно да побеждаваме 14 септември 2019 | 23:56
Ман Сити се срина срещу шампиона на Чемпиъншип и изостана на пет точки от Ливърпул (видео) 14 септември 2019 | 21:21
Брайтън пак изпусна победата (видео) 14 септември 2019 | 19:27
Тотнъм бомбардира Кристъл Палас за едно полувреме (видео) 14 септември 2019 | 18:55
Ман Юнайтед постигна мъчна победа над Лестър, Рашфорд вкара дузпа 14 септември 2019 | 18:54
Ейбрахам скри топката на "вълците" след хеттрик и автогол (видео) 14 септември 2019 | 18:50
Мане поведе Ливърпул към 14-а поредна победа, мърсисайдци дръпнаха с пет точки пред шампионите (видео) 14 септември 2019 | 16:20
Манчестър Сити предлага две крайни дати на летния трансферен прозорец 14 септември 2019 | 07:03
Алексис: Пристигнах в Манчестър Юнайтед в неподходящ момент 14 септември 2019 | 06:29
Манчестър Юнайтед следи Джеймс Мадисън от Лестър 14 септември 2019 | 04:42
Салах: Не бива да подценяваме Нюкасъл 14 септември 2019 | 03:03