Еспаньол се завърна в Европа с разгром 26 юли 2019 | 00:14
Отборът на Еспаньол се завърна в европейските клубни турнири с разгромна победа с 4:0 над исландския Стярнан в първи мач от втория квалификационен кръг. Така отборът от Барселона ознаменува по най-добрия начин първия си мач в Европа от 4453 дни насам или 12 години.

Близо 50 минути обаче бяха нужни на каталунския тим, преди да разпечата вратата на исландския съперник. Стори го Ферейра, който се радписа с глава след центриране в наказателното поле в 48-ата минута. В 56-ата отново Ферейра беше в прегръдките на съотборниците си, след като засече отблизо топката в опразнената врата.

Еспаньол продължи да радва феновете си с активна игра и скоро стигна до трети гол чрез Борха Иглесиас в 59-ата минута, който получи топката на границата на наказателното поле, преодоля трима и с десния крак се разписа. Четвъртото попадение също беше много атрактивно. Иглесиас получи подаване с пета пред вратата и отблизо не сбърка.

26 юли 2019 | 02:12

Пос︆︆ет︆︆ет︆︆е на︆︆й-д︆︆об︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆по︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆ed︆︆h︆︆ot.︆︆Co︆︆m Рейтинг: 0 0

Лига Европа

Съперник на Лудогорец смени треньора преди гостуването в Разград 07 октомври 2019 | 21:11
Нова велика евровечер! Лудогорец съсипа Ференцварош насред Будапеща (видео+галерия) 03 октомври 2019 | 21:40
Новият треньор на Еспаньол: Не можем да захвърлим работата си в Европа 08 октомври 2019 | 14:08
Всички резултати и голмайстори от Лига Европа 04 октомври 2019 | 00:18
Треньорът на Еспаньол: Беше трудно до първия гол 04 октомври 2019 | 12:21
Жалба в УЕФА след инцидента на мача между Дюделанж и Карабах 04 октомври 2019 | 12:55
Станислав Генчев: Ние сме с 2-3 класи над Ференцварош и резултатът го показва 03 октомври 2019 | 22:06
Радост за Лацио след обрат срещу Рен (видео) 03 октомври 2019 | 23:52
Футболистите на Лудогорец подивяха в съблекалнята (снимка) 03 октомври 2019 | 23:14
Слован ще приеме Уулвс пред празни трибуни заради расизъм 10 октомври 2019 | 10:53
Младоците на Арсенал се развихриха (видео) 03 октомври 2019 | 23:48
Солскяер доволен от равенството в Холандия, поиска дузпа 04 октомври 2019 | 02:04