Вердер смачка Ейбар 28 юли 2019 | 15:17
Отборът на Вердер (Бремен) разби с 4:0 Ейбар в приятелска среща, играна в Австрия. Всичките попадения паднаха след почивката. “Зелените” надиграха тотално баския си съперник и можеха да вкарат още попадения.
В 51-ата Дейви Клаасен реализира дузпа, отсъдена за игра с ръка на Анаиц Арбийя. В 60-ата Юя Осако се възползва от лошо излизане на вратаря Йоел Родригес. В 70-ата Никлас Фюлкруг се възползва от грешка в защитата на “синьо-червените”. Четири минути по-късно той оформи крайния резултат.
В края на другата седмица баските ще играят с Фортуна (Дюселдорф).