УЕФА прати шведи на Левски 28 юли 2019 | 16:54
Шведска съдийска бригада ще ръководи реванша от втория квалификационен кръг на Лига Европа между Левски и АЕК Ларнака.

Двубоят е на 1 август (четвъртък) от 19.30 часа на "Герена", а "сините" имат да наваксват пасив от 0:3 от първия мач в Кипър.

Главен арбитър ще бъде Глен Нюберг с помощници Махбод Бейги и Андреас Сьодерквист. Четвърти съдия е Адам Ладебек.

31-годишният Нюберг вече е ръководил мач на кипърски отбор в първия кръг на квалификациите на Шампионската лига през миналия сезон, когато на 17 юли АПОЕЛ Никозия печели с 1:0 като домакин на Судува (Литва), но отпада общ резултат 2:3. Настоящият капитан на Левски Живко Миланов играе цял мач за кипърците тогава.