Вадуц и Кулибали отново бушуват в Европа 01 август 2019 | 23:33
Лихтенщайнският Вадуц излиза от ролята на аутсайдер в Лига Европа. Преди година именно Вадуц отстрани Левски на старта на надпреварата, което беше прието като огромна изненада.

Сега скромният тим успя да стигне до третия квалификационен кръг, след като отстрани унгарския МОЛ Фехервар с Георги Миланов в състава. Двубоят в Унгария преди седмица беше спечелен от Миланов и съотборниците му с 1:0.

Тази вечер Вадуц спечели с 2:0 след продължения, като доигра мача с човек по-малко. Милан Гаич откри за Вадуц от дузпа в 61-ата минута. Миланов, който започна като титуляр, отстъпи мястото си на Ищван Ковач в 64-ата минута. Така се стигна до продълженията, в които Мохамед Кулибали отбеляза победното попадение за Вадуц.

Именно той вкара два гола на Левски, включително за победата с 1:0 у дома. В 107-ата минута Вадуц остана с човек по-малко, след като Джани Антониаци получи втори жълт картон. Вадуц удържа преднината си и се поздрави с достигането до следващата фаза.

Добави коментар Коментари (3)

Lissa (Гост) 3 отговор
02 август 2019 | 01:36

Пос︆︆ет︆︆ет︆︆е на︆︆й-д︆︆об︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆по︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 0

Лига Европа

УЕФА обяви Кешерю за №1 в Лига Европа, двама от Лудогорец са в идеалния тим 20 септември 2019 | 13:53
Каква вечер в Разград! Лудогорец помете ЦСКА (Москва) с пет гола за едно полувреме! (видео+снимки) 19 септември 2019 | 23:52
Всички резултати и голмайстори в Лига Европа 19 септември 2019 | 23:55
Марселиньо: Голям мач и голяма победа 20 септември 2019 | 00:11
Лорис Кариус се извини за загубата от тима на Божиков 20 септември 2019 | 03:41
Бивш играч на Спартак (Москва): В ЦСКА подцениха Лудогорец 20 септември 2019 | 12:11
Станислав Генчев: На почивката казах, че можем да вкараме 2-3 гола! Гоним излизане от групата 20 септември 2019 | 00:08
Най-голямата българска победа в групи от евротурнирите 19 септември 2019 | 23:50
Автогол на Божиков не спъна устремен Слован - Бешикташ преклони глава, Уулвс загуби вкъщи 20 септември 2019 | 00:02
"Вълците" разпокъсаха Истанбул Башакшехир за едно полувреме 20 септември 2019 | 00:19
Още едно признание от УЕФА към Лудогорец 20 септември 2019 | 18:50
Газаев: Загубите на ЦСКА Москва и Краснодар са удар по имиджа на руския футбол 20 септември 2019 | 11:54
Дивеев се извини на феновете след разгрома в Разград 20 септември 2019 | 11:29
Огромна радост в съблекалнята на Лудогорец (снимка) 20 септември 2019 | 10:32
Кешерю е номиниран за играч на кръга в Лига Европа 20 септември 2019 | 06:24
Гончаренко: Загубата от Лудогорец не е трагедия 20 септември 2019 | 01:54
ЦСКА Москва с антирекорд в Лига Европа 20 септември 2019 | 01:29
Босът на "орлите": Това е моят Лудогорец! 20 септември 2019 | 00:41
Лукоки: Бихме 5:1, но мачът не беше лесен 20 септември 2019 | 00:32
В Русия: Позор, не ви ли е срам? 20 септември 2019 | 00:26