Тимът на Пашов допусна обрат срещу Сабуртало 06 август 2019 | 20:07
Арарат-Армения с Георги Пашов в състава си допусна поражение с 1:2 от Сабуртало в мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Българският защитник игра цял мач за отбора си, който загуби след обрат през второто полувреме. Антон Кобялко изведе Арарат-Армения напред в резултата в 31-ата минута след добро подаване на свой съотборник.
През второто полувреме обаче Сандро Алтунашвили (72) и Леван Кениа (76) направиха пълен обрат за Сабуртало. Грузинският тим постигна добър турнирен резултат преди реванша след седмица. Пашов записа поредния си силен и цял мач за Арарат-Армения, който ще има нелеката задача да вземе своя поправителен срещу Сабуртало в Тбилиси.

Добави коментар Коментари (2)

Уки (Гост) 2 отговор
06 август 2019 | 23:32

Пак с манго ни занимавате! Рейтинг: 2 2

Lissa (Гост) 1 отговор
06 август 2019 | 21:41

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 2

Българи зад граница

Чорбаджийски изненадан, че получил червен картон за удар с лакът 11 октомври 2019 | 16:47
Спрягат Станимир Стоилов за треньор на полски гранд 12 октомври 2019 | 10:27
Балъков: Позитивна крачка, светлинка в тунела - денят на истината може би ще е през март 11 октомври 2019 | 23:50
Спорна дузпа лиши Арсенал и Костадинов от точка в Москва (видео) 06 октомври 2019 | 15:55
Венелин Филипов не игра при победа на Жалгирис 06 октомври 2019 | 04:09
Специя на Гълъбинов съвсем затъва 06 октомври 2019 | 02:38
Рангелов вкара нов гол в Германия 14 октомври 2019 | 02:00
Костадин Велков се завръща в игра 11 октомври 2019 | 11:03
Един от най-големите родни таланти премина в Италия 11 октомври 2019 | 10:54
Чорбаджийски разкри къде иска да продължи кариерата си 09 октомври 2019 | 16:37
Бербатов се завръща на терена за "Битката на червените" 08 октомври 2019 | 09:29
Стойчо Младенов: Никой не ме е търсил от ЦСКА, оставам в Казахстан 07 октомври 2019 | 23:29
Крис Добрев мечтае за титулярно място в Порто 07 октомври 2019 | 16:19
Стойчо Младенов остава в Кайсар и през следващата година 07 октомври 2019 | 15:15
Тоталната доминация на Карабах и Славчев продължава 06 октомври 2019 | 21:29
Десподов не помогна на Щурм срещу Аустрия 06 октомври 2019 | 20:07