Тимът на Пашов допусна обрат срещу Сабуртало 06 август 2019 | 20:07
Арарат-Армения с Георги Пашов в състава си допусна поражение с 1:2 от Сабуртало в мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Българският защитник игра цял мач за отбора си, който загуби след обрат през второто полувреме. Антон Кобялко изведе Арарат-Армения напред в резултата в 31-ата минута след добро подаване на свой съотборник.
През второто полувреме обаче Сандро Алтунашвили (72) и Леван Кениа (76) направиха пълен обрат за Сабуртало. Грузинският тим постигна добър турнирен резултат преди реванша след седмица. Пашов записа поредния си силен и цял мач за Арарат-Армения, който ще има нелеката задача да вземе своя поправителен срещу Сабуртало в Тбилиси.

Добави коментар Коментари (2)

Уки (Гост) 2 отговор
06 август 2019 | 23:32

Пак с манго ни занимавате! Рейтинг: 2 2

Lissa (Гост) 1 отговор
06 август 2019 | 21:41

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 2

Българи зад граница

Петев: В Полша има най-малко заразени 31 март 2020 | 02:24
Урал пусна Хичо да се прибере в България 31 март 2020 | 11:27
Десподов вече тренира с топка (видео) 01 април 2020 | 01:24
Божинов: Поклон пред нейно величество "синята" публика (видео) 01 април 2020 | 00:41
Специя загуби от Юве Стабия, Гълъбинов не успя да помогне от пейката 08 март 2020 | 21:50
Бербатов: Няма значение колко силно крещиш от тъчлинията 31 март 2020 | 19:47
Божинов си припомни за супер гол срещу Милан (видео) 30 март 2020 | 21:29
Божинов помни откъде тръгна за големия футбол (видео) 29 март 2020 | 12:37
Преслав Боруков не знае дали ще остане в Шефилд Уензди 28 март 2020 | 14:14
Ел Маестро даде информация за Десподов и каза: Не виждам зомбита по улиците 28 март 2020 | 10:03
От полята на Стражица до националния на Норвегия 28 март 2020 | 09:30
Нападателят на Инвърнес Николай Тодоров пред Sportal.bg: За мен ще е чест да играя за България 28 март 2020 | 08:42
Михаил Иванов: Италия ми липсва 27 март 2020 | 12:34
Ясен Петров: Изолирал съм се в планината 27 март 2020 | 11:53
Попето: Гледат ми паспорта и казват, че съм вече стар за националния отбор 26 март 2020 | 19:38
Велковски: В България се взеха мерки рано, а в Белгия не 26 март 2020 | 12:54