Акрапович: Подготвихме се добре, дано не получим гол (снимки+видео) 07 август 2019 | 19:58
Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович сподели очакванията си преди утрешния сблъсък със Страсбург на "Лаута". Специалистът призна, че ще се радва на всякакъв резултат, стига неговият отбор да не получи гол.
"Имаме достатъчно информация за противника. Подготвихме се добре, за да направим добър мач. Дано се представим добре пред нашата фантастична група. Най-важно е как ще свърши мачът. Всички футболисти са здрави. Само Мустафа Абдулахи липсва, но ще бъде с нас след 10 дни. Има голяма конкуренция. Противникът е силен в атака. Притежава експлозивност. Това е нещо, на което много трудно можеш да отговориш. И ние имаме добър стил на игра и качествени играчи. Мисля, че можем да отговорим. Ще бъда доволен на всякакъв резултат, само да не получим гол".
"Искам да играем футбол и да създаваме положения. Това ще ме радва много. Никога не знаеш дали е по-добре да си домакин в първия мач. В Търнава получихме добра лекция какво може да се случи. Надявам се, че ще бъдем по-добре подготвени за първия мач. За нас участието ни в Лига Европа е нещо феноменално. Удоволствието е голямо. Няма да е лесно, но се радваме, че сме тук. Утре атмосферата ще бъде фантастична. Френският отбор ще може да й се наслади".
Ахмед Османвлиза Ахмед Осман
77' Йосип Томашевич  Йосип Томашевичгол
Деян Лозевгол Деян Лозев  72'
70' Ален Ожболт  Ален Ожболтизлиза
Николай Николаев  Николай Николаеввлиза
Елиша Самизлиза Елиша Сам  59'
Жоао Аморимвлиза Жоао Аморим
Веселин Марчевизлиза Веселин Марчев  56' Димитър Илиев  Димитър Илиевизлиза
Атанас Кръстеввлиза Атанас Кръстев  Георги Илиев  Георги Илиеввлиза
Веселин Марчевгол Веселин Марчев  55'
51' Един Бахтич  Един Бахтичгол
49' Бирсент Карагерен  Бирсент Карагеренизлиза
Момчил Цветанов  Момчил Цветановвлиза
44' Ален Ожболт  Ален Ожболтгол
15' Бирсент Карагерен  Бирсент Карагеренгол
11' Уирис Густаво  Уирис Густавогол
20
3 Локомотив (Пловдив) Локомотив (Пловдив)
  • Бараж
11'
Уирис Густаво
15'
Бирсент Карагерен
44'
Ален Ожболт
51'
Един Бахтич
Веселин Марчев
55'
Деян Лозев
72'
77'

08 август 2019 | 06:42

брунко физкултурник некадърен търнава ви направи за смях с 10 души с анти футбол не става казаха ти го няколко пъти Рейтинг: 3 4

Доктора (Гост) 15 отговор
08 август 2019 | 06:06

Локо обича да играе срещу френски отбори. Помня им мача в Пловдив срещу Олимпик на лалута, отнесоха 8 гола. Рейтинг: 3 5

Ожболт (Гост) 14 отговор
08 август 2019 | 01:31

Жалкото е че приятелките ни в жълто-черно от селата около Пловдив ... се молят и стискат палци утре да отнесем 3-4 парцала и да спамят и хейтят отново ... това показва какъв комплекс имат от отбора на Пловдив!! Рейтинг: 3 6

Пловдив (Гост) 13 отговор
08 август 2019 | 01:26

Този мач е празник за Пловдив и всички утре ще му се насладим, ще напълним скромния ни стадион до край и ще подкрепяме момчетата през целия мач! Резултата няма значение .. .ясно е че няма как да отстраним такъв класен съперник, не сме на такова ниво все още, важното е играчите да се раздадат за нас а ние ще го направим за тях! Рейтинг: 12 2

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Valed (Гост) 12 отговор
08 август 2019 | 00:06

Бати кефа ще стане ако Локото скъсат на петлите главите! Рейтинг: 18 1

ЖЪЛТИ ЖЕНИ (Гост) 11 отговор
07 август 2019 | 22:57

Спокойно, ако загубим гибим ние, а вие какво печелите от това жълт картон за боклука. Рейтинг: 7 2

07 август 2019 | 21:47

Столипиновци лапат рязани разградски кренвирши, а Отборът на Пловдив радва истинските майни Рейтинг: 8 3

Евстати (Гост) 8 отговор
07 август 2019 | 21:21

Столипиновци,не получават голове само от УеФски.Йовентусе,нали знаеш какво те чака?!?!Само дай истински номер. Рейтинг: 1 7

Lissa (Гост) 7 отговор
07 август 2019 | 21:18

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 2

успех локо (Гост) 6 отговор
07 август 2019 | 21:13

Французите едно време ни бяха абонати. Дано малкият опит не ни изограе лоша шега. Казвам победа с 1 гол за Локо. Рейтинг: 8 2

Вижоще

Локо (Пловдив) и ЦСКА 1948 не се победиха в контрола (галерия) 18 септември 2019 | 19:46
Локо (Пд) играе контрола с ЦСКА 1948 16 септември 2019 | 15:27
Уулвърхамптън съди БФС заради своите в Локо (Пд)? 19 септември 2019 | 10:18
И Ангел Палийски премина през полиграфа в Ботев (Пд) 19 септември 2019 | 14:22
Луков: Съжалявам, че изпуснахме победата 31 август 2019 | 22:40
Момчил Цветанов: Не трябва да се срамуваме 16 август 2019 | 01:33
Акрапович: Бесени е голям талант, но не можем да го задържим 19 септември 2019 | 05:43
Спортното семейство на Локомотив (Пд) ще се увеличи с още два клуба 16 септември 2019 | 15:04
Митко Илиев: Сега съм точно в най-хубавата възраст за един футболист 15 септември 2019 | 14:07
Джордън Греъм е чаканият нападател в Локо (Пд) 14 септември 2019 | 16:19
Гонзо обясни какво предстои със Стивън Езе (видео) 13 септември 2019 | 19:52
Акрапович: Доволен съм, чакаме двама от Уулвърхамптън 13 септември 2019 | 19:40
Крушарски бесен на играчите: Ще има скастряне (видео) 13 септември 2019 | 19:36
Локо (Пд) триумфира в голово шоу с Царско село (снимки+видео) 13 септември 2019 | 19:21
Крушарски получи портрет на Лев Яшин 13 септември 2019 | 12:25
Крушарски забива Езе на пейката 13 септември 2019 | 11:33