Божиков не игра при победа на Слован 10 август 2019 | 22:50
Националът Васил Божиков остана извън групата на Слован при успеха с 4:0 над Злате Моравце в мач от 4-ия кръг на словашкото първенство. Българският национал и още няколко основни футболисти, бяха запазени за реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа срещу Дъндолк. В четвъртък Слован се наложи у дома с 4:0.

Гостите от Злате Моравце се оказаха прекалено лесно препятствие за шампионите. Тимът от Братислава поведе с гол на Давид Холман, а през второто полувреме точни бяха Артьом Сукоцкий, Ноно и Давид Стрелец от дузпа.

Слован води в класирането с пълен актив от 12 точки, но толкова има и вторият Жилина, който удари с 3:2 като гост Ружомберок.

11 август 2019 | 02:01

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 0

Други

ЛАСК загуби първото място в Австрия след наказание 28 май 2020 | 20:46
Финалът за Купата на Белгия ще бъде на 1 август 28 май 2020 | 12:50
Генк взе халф от Селтик 28 май 2020 | 12:15
Турското първенство също се подновява 28 май 2020 | 19:13
Невероятно! Футболист се развилня с 4 гола за 13 минути (видео) 25 май 2020 | 17:49
Шахтьор (Д) и Динамо (К) дължат пари на Палмейрас 11 май 2020 | 06:08
Ето какво решение измислиха в Чехия за футболните фенове (снимки и видео) 28 май 2020 | 12:44
Ливингстън продължи договора на вратар след допитване в "Туитър" 27 май 2020 | 22:56
Super hot залозите на Winbet – резултатни мачове в елита на Германия и Чехия 27 май 2020 | 11:22
Спряган за Лудогорец подписа с Рейнджърс 27 май 2020 | 09:25
Първенството на Украйна се подновява след броени дни 26 май 2020 | 19:35
Зенит си харесал млад нападател от Хееренвеен 26 май 2020 | 16:11
Шотландски клуб решава бъдещето на вратар чрез гласуване на привържениците 26 май 2020 | 13:43
Дирк Каут поема Фейенорд, помощник ще му е Хенрик Ларсон 26 май 2020 | 11:23
Трима футболисти напускат Хибърниън 26 май 2020 | 10:48
Гордън Страхън: Липсата на изцяло професионални клубове в Шотландия е проблем 26 май 2020 | 10:12