Милан с първа победа при Джампаоло, надви шампиона на Косово (видео) 11 август 2019 | 00:14
Отборът на Милан записа първа победа под ръководството на новия си наставник Марко Джампаоло. “Росонерите” надделяха с 2:0 над косоварския шампион Фероникели в приятелски мач, игран в Прищина.

В 26-ата минута Сусо откри резултата с перфектно изпълнен пряк свободен удар. На почивката Джампаоло направи 9 промени, а другото попадение падна в 57-ата минута, когато Фабио Борини се разписа от воле след асистенция на новото попълнение Рафаел Леао.
Състав на Милан: Дж. Донарума, Калабрия, Габия, Романьоли, Родригес, Крунич, Билия, Чалханоглу, Сусо, Кастийехо, Силва (А. Донарума, Конти, Стринич, Мусакио, Бонавентура, Борини, Пакета, Леао, Пьонтек, Малдини, Лаксалт, Брешианини)

11 август 2019 | 12:31

Срещу слабаци. Биха си ги като пичове. Даже целия отбор смениха на полувремето. Рейтинг: 4 3

11 август 2019 | 02:08

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 3

Италия

Интер не си вкара положенията в Украйна и си усложни ситуацията (видео) 27 октомври 2020 | 21:50
Потвърдено: Кристиано Роналдо няма да играе срещу Барселона 27 октомври 2020 | 22:07
Имаме голям напредък, доволен е Конте 28 октомври 2020 | 03:14
Гасперини: С Аякс си приличаме 28 октомври 2020 | 02:53
Шефът на Серия "А" с притеснително разкритие 27 октомври 2020 | 11:51
Призоваха за спиране на калчото в определени райони 27 октомври 2020 | 15:27
Симоне Индзаги: Основният проблем е, че не мога да правя промени 27 октомври 2020 | 18:41
Глобиха шеф на Ювентус за нападки към съдия 27 октомври 2020 | 17:27
Пирло: Чакаме резултатите от теста на Роналдо 27 октомври 2020 | 16:33
Нещо става в Лацио: 8 футболисти не се явиха за тренировка 27 октомври 2020 | 14:12
Още двама нидерландци в сметките на Барса, битката ще е с Юве и Арсенал 27 октомври 2020 | 11:32
Пиоли: Не сме доволни от това равенство 27 октомври 2020 | 05:00
Фонсека защити съдията: Всеки може да има лош ден 27 октомври 2020 | 04:19
Рома спря Милан и загря за ЦСКА-София с голово шоу на "Сан Сиро" (видео+галерия) 26 октомври 2020 | 23:40
Периодът е някак си необикновен, оправда се Пирло 26 октомври 2020 | 17:12
"Контра" за проблемите на Ливърпул с ВАР и дузпата срещу Серхио Рамос 26 октомври 2020 | 16:55