Хеттрик на Анте Ребич спаси Айнтрахт срещу Манхайм (видео) 11 август 2019 | 19:48
Носителят на Купата на Германия за 2018 година Айнтрахт Франкфурт победи с 5:3 като гост третодивизионния Манхайм в първия кръг на турнира. В герой за гостите се превърна хърватинът Анте Ребич, който реализира хеттрик в последния четвърт час на мача и помогна на тима си да обърне резултата от 2:3 до 5:3.
Двубоят започна отлично за Манхайм, който поведе с 2:0 още до 11-ата минута с два гола на Валмир Сюлеймани. До почивката Айнтрахт възстанови равенството чрез Даичи Камада и Филип Костич, но след паузата Манхайм отново поведе чрез Ян Маркс в 72-рата минута. Тогава настъпи моментът на Ребич, който доказа класата си с голове в 76-ата, 81-вата и 88-ата минута.