Силен мач на Камен Хаджиев при победа на Академия Пушкаш над шампиона Ференцварош 26 август 2019 | 08:42
Българският защитник Камен Хаджиев изигра силен мач при победа на Академия Пушкаш с 4:1 (1:1) над гостуващия Ференцварош в мача от четвъртия кръг на унгарското футболно първенство.

Хаджиев беше много стабилен в изявите си и помогна на отбора си да нанесе първо поражение в кампанията на шампионите от миналия сезон.

Българинът получи ранен жълт картон още в 13-ата минута, малко след като Ференцварош беше открил резултата, но до края той действаше прецизно в защита, а Академия Пушкаш осъществи пълен обрат с четири безответни попадения, като на два пъти се разписа резервата Йозеф Урблк.

С успеха тимът са изкачи на петото място с 6 точки, а лидер с пълен актив от 12 точки и Фехервар.

Добави коментар Коментари (1)

70 кинта шезлонга (Гост) 1 отговор
26 август 2019 | 10:03

Да де ама Лудогорец не успя... Рейтинг: 2 1

Българи зад граница

Антони Иванов и Университатя на точка от върха в Румъния 20 септември 2019 | 22:22
Полският шампион обърна тима на Алекс Колев 20 септември 2019 | 21:05
Автогол на Божиков не спъна устремен Слован - Бешикташ преклони глава, Уулвс загуби вкъщи 20 септември 2019 | 00:02
Тежка загуба за Велков и компания 16 септември 2019 | 23:08
Спорна дузпа не спря устрема на Ростов, Попето с цял мач 16 септември 2019 | 22:50
Ескилстуна не успя да победи без Михаил Иванов 16 септември 2019 | 21:52
Ангел Червенков напусна Черноморец Одеса 16 септември 2019 | 16:47
Камен Хаджиев излезе на второ място в класацията за най-добър защитник в Унгария 16 септември 2019 | 12:46