Илиев: Изключително тежки последни минути (видео) 29 август 2019 | 23:59
Вратарят на Лудогорец Пламен Илиев бе поредният футболист на “орлите”, който призна, че равенството 2:2 на “Людски врът”, което прати разградчани в групите на Лига Европа, е било изстрадано. Националът на България не скри, че в редиците на Станислав Генчев е имало сериозно напрежение в тежките последни минути на двубоя в Словения.

“Изиграхме добре първото полувреме. След като получихме първия гол обаче, нещата се объркаха. Краят бе доста тежък, но важното е, че задържахме равенството и се класирахме в групите на Лига Европа. Допуснахме грешки, но най-важното е, че изпълнихме целта”, коментира след срещата Илиев.
“В последните 20 минути, след като допуснахме изравняването, всичко можеше да се случи. Напрежението при нас стана много голямо, а на футболистите на Марибор им пораснаха криле. Много тежко бе. Хубавото е, че Таварес не може да изкара повече от половин час, защото повлия много на играта”, каза още стражът на “орлите”.

Добави коментар Коментари (6)

ha (Гост) 6 отговор
30 август 2019 | 02:18

Аз мислех че катуна на цар Киро СВЪРШИ, а той........... ВЗЕ ЧЕ ИЗКАРА ЕДНИ 5 МИЛИОНА ЕВРО И МОЖЕ ДА ИЗКАРА ОЩЕ МЕЖДУ 3 И 8 МИЛИОНА!!! ПУ!!!!!!!! Мамицата му дееее ба!!!!!!!!!!!!!!!!! Рейтинг: 3 2

Lissa (Гост) 5 отговор
30 август 2019 | 01:30

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 1

Слависта (Гост) 4 отговор
30 август 2019 | 00:59

Палячо ! Трагичен вратар !Който е минал през говежди отбор трябва да го пенсионират веднага ! Рейтинг: 2 7

Слависта (Гост) 3 отговор
30 август 2019 | 00:47

Кольо дървения (Гост) 2 отговор
30 август 2019 | 00:16

Пламене, беше се вцепенил и налял гипса през целия мач - изкючително не сигурен в играта с крака, слаби излизания, естествено, при центрирания си кръгла нула, а вторият гол е изцяло твоя грешка. Вместо да излезеш и да уловиш/боксираш топката, ти изчака или да ти я нацепят с глава, или да тупне, както и стана, и да ти влезе. Много глупав гол, много. Като цяло Ренан е по-добър от теб, но не знам що те пускат. Чист късмет е, че Лудогорец продължи, но ти не си за големи мачове, просто нямаш психика. Рейтинг: 4 4

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

duzpata (Гост) 1 отговор
30 август 2019 | 00:15

Илиев има поглед върху играта. БРАВО! Може да стане добър треньор. Жалко,че не няма предложения от сериозни първенства. Няколко години в Германия или Холандия ще му се отразят добре. Успех! Рейтинг: 6 1

Кольо дървения (Гост)
30 август 2019 | 00:19

Дано да дойде някоя оферта в последния момент и да го продадат щото няма качества за Лудогорец. Ренан и дори Владо на куц крак са по-добри от Пламен, който няма психика, а и физика за големи мачове... Рейтинг: 4 3