Дарко Миланич: Бяхме близо до велик обрат 30 август 2019 | 09:06
Старши треньорът на Марибор Дарко Миланич подчерта, че грешките от първото полувреме са коствали отпадането на неговия отбор от Лига Европа. Словенците завършиха 2:2 снощи на реванша срещу Лудогорец и след 0:0 в първия мач и правилото за голове на чужд терен Марибор отпадна от турнира.

"Играхме лошо през първото полувреме и губехме в резултата. Противникът е хитър и веднага наказа нашите грешки. Бяхме нервни и не намирахме верните решения в атака. През второто полувреме променихме тактическата постройка и играхме много по-добре, вкарахме два гола и бяхме близо до велик обрат. Накрая упражнихме натиск и миришеше на трети гол, но за съжаление не успяхме.
Благодаря на феновете ни, бяха невероятни. Подкрепяха ни дори, след като мачът приключи и отпаднахме", коментира Миланич.

Добави коментар Коментари (2)

у (Гост) 2 отговор
30 август 2019 | 11:04

Първи гол, огромна грешка на защитата, втория на недоразумениото Пацо ; тигърчето;, с една дума , Лудогорец бяха с класи над тях, но вместо да ги смачкат, трябваше да треперят до края! Рейтинг: 16 1