Самуел Ето'о прекрати кариерата си 07 септември 2019 | 11:53
Самуел Ето'о прекрати състезателната си кариера. Бившият камерунски национал съобщи новината в социалните мрежи.

38-годишният Ето'о игра за Реал, Майорка, Барселона, Интер, Анжи, Челси, Евертън, Сампдори, Анталияспор, Коняспор и за последно в клуб от Катар Той е трикратен носител на трофея в Шампионска лига, трикратен шампион на Испания и веднъж на Италия.

Ето'о е рекордьор по голове за камерунския национален отбор, цветовете на който защитаваше в периода 1996 - 2014 година.

Добави коментар Коментари (8)

.|. (Гост) 8 отговор
09 септември 2019 | 00:45

След Роже Мила и Патрик Мбома това беше лицето на камерунския футбол в продължение на близо 2 десетилетия. Голмайстор, лидер, играч за важните мачове. Легенда. Поклон! Рейтинг: 15 0

Какво е това ? (Гост) 7 отговор
07 септември 2019 | 14:35

"1996.2014 година." Спирталчета, искам да обясните така ли се ипише година ? Рейтинг: 5 3

Гост (Гост) 6 отговор
07 септември 2019 | 14:14

Жалко още един голям закачи бутонките,ще го запомня с невероятните голове като повечето бяха истински шедьоври,велик да! Рейтинг: 26 0

Nikos (Гост) 2 отговор

Най-великия мач`с участието на Етоо - Реал Мадрид - Майорка. Реал повеждат с 1:0 на свой терен първото полувреме и Майорка с Етоо обръща до 1:5 второто полувреме. 2003 година когато майорка имаха още в състава си Валтер Пандиани Пушката. Оттогава кариерата на Етоо тръгна нагоре и въпреки че започвва европейската си кариера като юноша в Реал Мадрид става популярен с екипа на Барса. Рейтинг: 37 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

barcelona (Гост) 1 отговор
07 септември 2019 | 12:02

Няма да забравя как заши два гола на миризливите п*тки от Мадрид когато ги бихме 6-2 на Берналео и ги смазахме от с*кс! Велик! Рейтинг: 15 9

07 септември 2019 | 15:38

Грешка..Само да ти кажа тогава 2 гола има Анри,2 гола има Меси и по 1 имат Пике и Пуйол. Рейтинг: 5 1

Световен футбол

Вилиан е отказал тригодишен договор от Интер (Маями) 14 юли 2020 | 13:19
Лигата на Австралия премести плейофите и Големия финал за титлата 15 юли 2020 | 12:24
Кавани отказа да продължи кариерата си в клуба на Дейвид Бекъм 14 юли 2020 | 12:54
Хълк: Махам се от Китай, офертите валят 15 юли 2020 | 10:43
Още четирима с коронавирус в МЛС 01 юли 2020 | 19:59
Бивш футболист на Атлетико: Няма да лъжа, не отидох в Китай по футболни причини 26 май 2020 | 14:00
В УЕФА не останаха очаровани от решението на КАС по случая с Ман Сити 13 юли 2020 | 12:35
Подновяват Копа Либертадорес през септември 11 юли 2020 | 12:31
Анри коленичи 8 минути и 46 секунди по време на мач на Монреал 10 юли 2020 | 14:41
Бивш аржентински национал рестартира кариерата си 10 юли 2020 | 13:00