Льов: Заслужена загуба, в нито един момент не контролирахме играта 07 септември 2019 | 13:52
Селекционерът на Германия Йоахим Льов призна, че отборът му не е бил на нивото на Холандия в изминалата европейска квалификация, която Бундестимът загуби с 2:4 като домакин.

“Играхме под нашите истински възможности - отчете наставникът. - Съперникът беше по-добър през всичките 90 минути и ние заслужено загубихме. Дори когато водехме с 1:0, в нито един момент не усещахме, че владеем играта. Особено в атака загубихме толкова много топки и не успявахме да застрашим съперника.”

“Маншафтът” водеше с 1:0, после изравни за 2:2 в 73-ата от дузпа, но в оставащото време допусна още два гола. “Попадението на Френки де Йонг за 1:1 показа, че не браним добре фланговете, а пък центърът на защитата ни е напълно оголен - продължи Льов. - Не можем да виним Йонатан Та за автогола за 1:2, но пък в тази ситуация не успяхме да изчистим топката. При попадението на Мален за 2:3 ние владеехме кълбото, но какво се случи… Толкова лесно загубихме топката и при положението за 2:4.”

Германците са втори в групата си с 9 точки от четири мача. Лидер е Северна Ирландия с 12 точки от също толкова двубои. Холандците имат 6 пункта от три срещи.
Юлиан Брант Юлиан Брант10 Нейтън Аке5 Нейтън Аке
90' Жоржиньо Вайналдум  Жоржиньо Вайналдумгол
Матиас Гинтеризлиза Матиас Гинтер  84'
Юлиан Брантвлиза Юлиан Брант
81' Раян Бабел  Раян Бабелизлиза
Нейтън Аке  Нейтън Акевлиза
79' Донийл Мален  Донийл Маленгол
Тони Кроосдузпа Тони Кроос  73'
72' Френки де Йонг  Френки де Йонгжълт картон
66' Жонатан Та  Жонатан Таавтогол
Тимо Вернеризлиза Тимо Вернер  61'
Кай Хавертцвлиза Кай Хавертц
Марко Ройсизлиза Марко Ройс
Илкай Гюндоганвлиза Илкай Гюндоган
59' Френки де Йонг  Френки де Йонггол
58' Мартен де Роон  Мартен де Роонизлиза
Донийл Мален  Донийл Маленвлиза
Дензъл Дъмфрийс  Дензъл Дъмфрийсизлиза
Дейви Прьопер  Дейви Прьопервлиза
49' Мартен де Роон  Мартен де Роонжълт картон
Серж Гнабри
9'
59'
Френки де Йонг
Жонатан Та
66'
Тони Кроос
73'
79'
Донийл Мален
90'

07 септември 2019 | 21:07

Слаб треньор, слаб отбор, фиаско в Русия, ама много скъпо да го уволнят, апък и ще извади педалската карта и ще осъди бундес футбола. Нека им. Рейтинг: 7 3

Lissa (Гост) 6 отговор
07 септември 2019 | 20:43

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 1

Nerazzurro (Гост) 5 отговор
07 септември 2019 | 19:28

Льов ще гони Фърги по години начело на един отбор. Рейтинг: 13 3

... (Гост) 4 отговор
07 септември 2019 | 18:09

Прекалено много са младите играчи в отбора и няма изявлен лидер който да вдига състава в трудни моменти. Последните такива бяха Лам, Швайни и Мюлер, сега няма такива играчи Рейтинг: 16 2

08 септември 2019 | 07:53

Откога пък дрветата и пънчетата взеха да стават ЛИДЕРИ щото аз не помним некадърният връзкар мЯУлер4:0-то да е бил някога водещ и уважаван играч от съотборниците си - това не ти е Тигъра КАН, ЙЕФФИ-то или пък МАТЕУС, да споменем само некои емблематични фигури от по-ново време . . . Иначе от по-старата генерация - Кайзера, Калтц, Бреме, Замер ... Рейтинг: 2 5

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

50/50 (Гост) 3 отговор
07 септември 2019 | 15:43

На този откакто му забраниха да си бърка в носа и гъззза си личи, че вече не е същия треньор. Съсипаха човека. Рейтинг: 59 3

Този (Гост) 2 отговор
07 септември 2019 | 15:23

Йоги вече издуха,не може да направи подбор.Клоп ще ни съживи Рейтинг: 22 6

Калоянов & Ливърпул (Гост)
07 септември 2019 | 16:05

Първо да си свърши работата в Англия,а тя е 4-5 титли и 2-3 ШЛ,след това поема немските каски,прави ги шампиони на Европа и света,и остава в историята! Рейтинг: 17 13

Показаха топката за Евро 2020 18 октомври 2019 | 01:15
Испания вече е на Евро 2020 след драматично извоювана точка (видео) 15 октомври 2019 | 23:36
Лампард говори за расизъм в България през 2011 г. 18 октомври 2019 | 17:33
Огромно разочарование за Румъния (видео) 16 октомври 2019 | 00:30
Финландия с решителна крачка към Евро 2020 15 октомври 2019 | 20:54
Гуардиола: В София УЕФА направи крачка напред 18 октомври 2019 | 16:17
Селекционерът на Армения подаде оставка заради слабите резултати 18 октомври 2019 | 14:00
Румъния - Норвегия постави европейски рекорд по брой деца на стадиона 16 октомври 2019 | 13:03
Гибралтар изравни от 0:2, но не издържа 16 октомври 2019 | 00:14
Израел запази малките надежди, Захави с нов гол 16 октомври 2019 | 00:06
Швейцария направи голяма крачка към еврофиналите (видео) 15 октомври 2019 | 23:59
Фарьорите пречупиха Малта в битка на дъното 15 октомври 2019 | 23:56
Всички резултати и голмайстори от евроквалификациите 15 октомври 2019 | 23:39
ФИФА поиска по-строги мерки за расизма, Инфантино изненадан от "някои части на света" 15 октомври 2019 | 20:32
Официално: УЕФА повдигна обвинения срещу България и Англия 15 октомври 2019 | 19:13
Резервите на Италия изиграха силни 20 минути за 5:0 (видео) 15 октомври 2019 | 23:43