Дешан доволен след успеха над Албания 08 септември 2019 | 05:01
Селекционерът на Франция Дидие Дешан изрази огромно задоволство след победата над Албания с 4:1 в европейската квалификация от група Н в Париж. Световният шампион от 1998 година отличи персонално Кингсли Коман, който отбеляза две попадения. Другите бяха дело на Оливие Жиру и дебютанта Джонатан Иконе.
“Доволен съм на първо място от резултата и от начина, по който беше постигнат. Създадохме много положения, играчите ми бяха бързи, направиха някои много класни атаки, но може би бяха малко отпуснати в края. Трябва да сме по-ефективни. Коман има способността да обърква и вади от равновесие съперниците.
Напомни ми за играта му в Байерн преди година. За мен беше удоволствие да го видя на същото ниво”, коментира Дешан, който не пропусна да се извини на албанците за гафа с химна преди мача и заяви, че разбира реакцията им да не искат да започнат преди да чуят точното изпълнение. Припомняме, че организаторите пуснаха химна на Андора, вместо на Албания, което предизвика негодуванието на гостите.
Набил Фекир Набил Фекир18 Таулант Джака14 Таулант Джака
90' Сокол Чикалеши  Сокол Чикалешидузпа
Джонатан Иконегол Джонатан Иконе  85'
Тома Льомаризлиза Тома Льомар  84'
Набил Фекирвлиза Набил Фекир
Люка Ернандесизлиза Люка Ернандес  80'
Люка Динвлиза Люка Дин
78' Таулант Джака  Таулант Джакажълт картон
Кингсли Команизлиза Кингсли Коман  77'
Джонатан Иконевлиза Джонатан Иконе
73' Амир Абраши  Амир Абрашиизлиза
Таулант Джака  Таулант Джакавлиза
Кингсли Комангол Кингсли Коман  68'
66' Клаус Гясула  Клаус Гясулажълт картон
62' Беким Балай  Беким Балайизлиза
Сокол Чикалеши  Сокол Чикалешивлиза
53' Ylber Ramadani  Ylber Ramadaniизлиза
Кингсли Коман
8'
Оливие Жиру
27'
68'
Джонатан Иконе
85'
90'

Още отбори са готови за последната крачка към Евро 2020 15 ноември 2019 | 06:46
Англия подобри рекорда от нашия мач и ще играе на десето ЕП (видео) 14 ноември 2019 | 23:32
Хеттрик на Кристиано Роналдо за 6:0 доближи Португалия до голямата цел (видео) 14 ноември 2019 | 23:50
Стърлинг подкрепи Гомес след освиркванията 15 ноември 2019 | 11:41
Без напрежение Франция се справи с Молдова (видео) 14 ноември 2019 | 23:56
Сърбите се измъчиха с Люксембург, ще чакат грешка на Португалия (видео) 15 ноември 2019 | 00:27
Саутгейт след 7:0: Спечелихме групата с лекота 15 ноември 2019 | 00:59
Аматьорите от Андора сътвориха ново чудо 14 ноември 2019 | 23:59
Чехия е на Евро 2020 след обрат срещу Косово (видео) 14 ноември 2019 | 23:40
Смазващи победи за Англия и Португалия - всички резултати от евроквалификациите 14 ноември 2019 | 23:37
Турция и Франция ликуват! Комшиите взеха "петлите" със себе си на ЕП (видео) 14 ноември 2019 | 21:06
Кристиано Роналдо: Напълно здрав съм 14 ноември 2019 | 19:41
Премиър лийг каза "не" на ключова промяна във ВАР 14 ноември 2019 | 18:59
Полша без Милик срещу Израел и Словения 14 ноември 2019 | 03:24
Гарет Саутгейт дава шанс на младоци срещу Черна гора 13 ноември 2019 | 22:14
Фернандо Сантош увери, че Кристиано Роналдо е готов за мачовете на Португалия 13 ноември 2019 | 20:37