Разочароващо равенство за отбора на Стивън Петков 16 септември 2019 | 02:10
Българският нападател Стивън Петков игра само няколко минути при домакинското равенство на Карвина срещу Бохемианс в мач от 9-ия кръг на чешката Фортуна лига. Петков влезе като резерва на мястото на Ондрей Лингър в 88-ата минута. Неговите съотборници създадоха повече положения от съперника, но не успяха да стигнат до втората си победа за сезона.

В друг мач днес Спарта (Прага) спечели с 2:0 като гост на Злин и се изкачи на 5-ото място в класирането. Двете попадения паднаха преди почивката и бяха дело на Бенджамин Тете и Канга Гелор (от дузпа).

Лидер в Чехия е Славия (Прага) с 23 точки, следван от Виктория (Пилзен) със 17 и Млада Болеслав и Яблонец с по 16. Карвина  е сред трите тима на дъното с актив от по 7 точки.

Други

Нападателят на Инвърнес Николай Тодоров пред Sportal.bg: За мен ще е чест да играя за България 28 март 2020 | 08:42
Спортинг (Лисабон) поздрави магьосника Балъков 29 март 2020 | 15:15
Втора издънка постави под въпрос амбициите на БАТЕ (видео) 28 март 2020 | 15:50
Хартс спира заплатите на играчи, които не искат да намалят възнагражденията си 28 март 2020 | 19:30
Полските клубове ще получат финансова подкрепа от федерацията 28 март 2020 | 03:23
Шахтьор (Солигорск) заслужено победи Городея като гост 28 март 2020 | 19:52
Шевченко сравни коронавируса с Чернобил 28 март 2020 | 23:36
Австрийските клубове искат 100 млн. помощ от правителството 28 март 2020 | 20:48
Динамо не беше далеч от подвиг в дербито на Минск (видео) 28 март 2020 | 18:02
Шефът на УЕФА постави краен срок за завръщането на футбола 28 март 2020 | 14:22
Първа победа за шампиона през новия сезон (видео) 28 март 2020 | 13:50
Вилиам от Рух иска първенството на Беларус да бъде спряно 28 март 2020 | 10:21
Нов мач - нов лидер в единственото действащо първенство в Европа (видео) 27 март 2020 | 20:45
Торпедо оглави класирането в Беларус (видео) 27 март 2020 | 18:50
УЕФА разглежда два извънредни варианта за края на сезона, пишат в Италия 27 март 2020 | 13:02
Помните ли го? Талантът на Аякс, който беше в кома, се връща към живота 27 март 2020 | 10:51