Айнтрахт не сбърка в Берлин (видео) 27 септември 2019 | 23:36
Новакът Унион (Берлин) загуби за трети пореден път в Бундеслигата. В откриващия мач от 6-ия кръг столичани отстъпиха с 1:2 на Айнтрахт (Франкфурт) и остават в опасна близост до зоната на изпадащите. Гостите бяха по-добрият отбор и заслужено си тръгнаха с трите точки, които ги изкачиха на седмата позиция.

Първото полувреме не предложи много положения пред двете врати. Най-добрата възможност се откри пред Марвин Фридрих от Унион, но Кевин Трап показа забележителен рефлекс и спаси.

Айнтрахт поведе в 48-ата минута с попадение на Бас Дост. Холандският таран вкара отблизо на празна врата, не и без помощта на щастлив рикошет. Четвърт час по-късно Джибрил Соу центрира отдясно и Андре Силва беше точен с глава за 2:0 в полза на "орлите".

Най-добрият период за Унион беше в края на срещата, когато тимът на Урс Фишер организира няколко добри атаки. В 86-ата минута Антони Уджа успя да върне интригата с хубав гол след пас на друга резерва - Шералдо Бекер, но за повече нямаше време.
В следващия кръг Унион ще гостува на Волфсбург, а Айнтрахт ще е домакин на Вердер (Бремен). Преди това обаче отборът от Франкфурт ще пътува до Португалия за мач с Витория (Гимараеш) в Лига Европа.

Антони Уджагол Антони Уджа  86'
83' Бас Дост  Бас Достизлиза
Гонсало Пасиенсия  Гонсало Пасиенсиявлиза
77' Ерик Дурм  Ерик Дурмизлиза
Тимъти Чандлър  Тимъти Чандлървлиза
71' Дайчи Камада  Дайчи Камадаизлиза
Доминик Коор  Доминик Коорвлиза
Marius Buelterизлиза Marius Buelter  66'
Йошуа Меесвлиза Йошуа Меес
Мануел Шмийдебахизлиза Мануел Шмийдебах
Антони Уджавлиза Антони Уджа
62' Андре Силва  Андре Силвагол
Акаки Гогиаизлиза Акаки Гогиа  59'
Sheraldo Beckerвлиза Sheraldo Becker
48' Бас Дост  Бас Достгол
36' Джибрил Соу  Джибрил Соужълт картон
11 Извършени фалове 12
48'
Бас Дост
62'
Андре Силва
Антони Уджа
86'

Добави коментар Коментари (1)

Капачки (Гост) 1 отговор
28 септември 2019 | 01:13

Шш, тоя Бас Дост кво е ял, бе?!? 1,96... Рейтинг: 1 0

Германия

Официално: РБ Лайпциг подписа с голмайстор №1 на турското първенство 22 септември 2020 | 20:45
Милан има нова цел в защита 22 септември 2020 | 15:01
Йович иска да се върне във Франкфурт 22 септември 2020 | 16:44
Барселона с частичен реванш за погрома от Байерн 23 септември 2020 | 09:49
И Кьолн падна жертва на развилнелия се Крамарич (видео) 19 септември 2020 | 19:01
Байер (Леверкузен) поздрави българските си фенове за празника! 22 септември 2020 | 20:13
Германска доминация в приза за “Треньор №1” 23 септември 2020 | 14:03
Един от тези ще е "Футболист на сезона" на УЕФА 23 септември 2020 | 13:45
Шефът на футбола в Германия: Много близо сме до ново разкритие в аферата на Мондиал 2006 22 септември 2020 | 21:49
Bild: Хави Мартинес напусна Байерн 22 септември 2020 | 20:04
Левандовски е получил почивка и ще бъде готов за Суперкупата на Европа 21 септември 2020 | 18:49
"Контра": Охлади ли Ливърпул шампионските амбиции на Челси 21 септември 2020 | 18:02
Борусия Дортмунд ще бъде без Торган Азар няколко седмици 21 септември 2020 | 15:47
Арминия (Билефелд) не може да смогне на фенския интерес 21 септември 2020 | 14:40
РБ (Лайпциг) изпревари Лийдс за хърватски бранител 21 септември 2020 | 13:02
Сериозен проблем за Байерн преди финала за Суперкупата 21 септември 2020 | 12:30