20-годишен талант на Барса напомни за Меси с изумителен гол (видео) 01 октомври 2019 | 15:06
Испанският гранд Барселона се слави с една от най-добрите футболни академии в света и поредното доказателство за това е голът, който отбеляза 20-годишният талант от “Ла Масия” Алекс Коладо в мача на Барселона “Б” с Атлетико Леванте в Сегунда Дивисион “Б”, Група 3.
В 89-ата минута младият халф, който може да играе и на двете крила, се подигра с отбраната на противника в стил Лионел Меси и реализира попадение с пета, с което оформи крайния резултат 2:0.

01 октомври 2019 | 19:33

Ако забелязвате защитницитер се държат абсолютно неадекватно. Това дори срещу защитници от първа и втора лига на България не може да го направиш. Рейтинг: 4 0

! (Гост)
01 октомври 2019 | 22:24

Те и около Роналдиньо не бяха особено в час. Особено Рамос и Елгера при 0н3. Рейтинг: 6 0

01 октомври 2019 | 15:13

Едно време като ритахме зад блока викахме " ай като си много добър го повтори " Рейтинг: 33 3

Spasitel (Гост)
01 октомври 2019 | 17:06

Тъпа оранжева мастия. Рейтинг: 2 9

Европейски футбол

Десетима от Аталанта рухнаха под натиска на Реал в края (видео+галерия) 24 февруари 2021 | 23:53
Трагедия сполетя Алисон, вратарят загуби баща си 25 февруари 2021 | 10:13
19-ата поредна победа засили Ман Сити към четвъртфиналите (видео) 24 февруари 2021 | 23:50
Ман Сити вече има 24 "сухи мрежи" този сезон 25 февруари 2021 | 11:02
Иниеста: Педри не изглежда на 18 години, очаква го голямо бъдеще в Барселона 24 февруари 2021 | 22:11
Пеп Гуардиола се изравни с Моуриньо по победи в ШЛ 25 февруари 2021 | 09:35
Моуриньо е доволен от изявите на Деле Али срещу Волфсбергер 25 февруари 2021 | 12:12
Акинфеев е изолиран заради съмнения за коронавирус 25 февруари 2021 | 12:01
Садио Мане иска Ливърпул да спечели Шампионската лига 25 февруари 2021 | 11:54
УЕФА ще вземе решение за зрителите на Евро 2020 на 7 април 25 февруари 2021 | 11:46
Кристъл Палас преговаря със защитник на Ювентус 25 февруари 2021 | 06:28
Тами Ейбрахам отказва да преподпише с Челси 25 февруари 2021 | 05:55
Манчестър Юнайтед си хареса нападател на Севиля 25 февруари 2021 | 05:18
Луис Муриел: Имаме шанс на реванша 25 февруари 2021 | 03:58
Бернардо Силва: Работата е наполовина свършена 25 февруари 2021 | 03:32
Куртоа: Не очаквах да имам толкова спокоен мач 25 февруари 2021 | 03:00