За последно Роналдо беше вкарвал 4 гола в ШЛ 02 октомври 2019 | 01:06
Нападателят на Байерн (Мюнхен) Серж Гнабри стана 12-ия играч в историята на Шампионската лига, който отбелязва четири гола в един мач. За последно Кристиано Роналдо се разписа четири пъти с екипа на Реал Мадрид при победата над шведския Малмьо с 8:0 през декември 2015 година.
Гнабри реализира четирите си гола в рамките на 35 минути за успеха със 7:2 над Тотнъм. Първият автор на толкова попадения в един мач е Марко Ван Бастен за Милан при победата с 4:0 над Гьотеборг през 1992 година.
Само двама пък са играчите с по пет попадения в един мач. Това са Лионел Меси при 7:1 за Барселона срещу Байер Леверкузен през март 2012 година и Луис Адриано от Шахтьор Донецк за 7:0 над БАТЕ Борисов през октомври 2014 година.

Добави коментар Коментари (4)

оле оле (Гост) 4 отговор
02 октомври 2019 | 08:54

до тоя клоу н долу, който твърди, че е граматически и смислово правилно. Господин кло.ун, естествено, че е правилно след като са го редактирали. Вие съвсем забравихте да мислите. Рейтинг: 1 1

stanislav (Гост) 3 отговор
02 октомври 2019 | 06:31

Тая статия за кого беше по-точно, за момчето дето вкара четири гола или за Рони, който ги е вкарвал някога? Рейтинг: 20 1

v (Гост) 2 отговор
02 октомври 2019 | 02:17

Роналдо само срещу такива като Малмьо има рекорди. С национала същата работа. Рейтинг: 16 16

Прав си (Гост)
02 октомври 2019 | 16:47

Така е, затова има само два трофея там Рейтинг: 1 1

Россия (Гост) 1 отговор
02 октомври 2019 | 01:23

''Нападателят на Байерн Мюнхен Серж Гнабри стана едва 12-ия играч в историята на Шампионската лига, който отбелязва четири гола в един мач и първия след Кристиано Роналдо.'' Страхото написано просто. Браво на драскача , който така се е изразил всичко разбрахме ;д Рейтинг: 19 8