Роналдо изпревари Касийяс по брой победи в ШЛ 02 октомври 2019 | 02:35

Пореден рекорд беше записан срещу името на португалската мегазвезда Кристиано Роналдо след изиграването на срещите от втория кръг на груповата фаза в Шампионската лига.

Роналдо се разписа при победата с 3:0 над Байер (Леверкузен), а успехът беше под №102 в кариерата на нападателя в Шампионската лига. Така той излезе на първо място по този показател, като остави зад себе си легендарния вратар на Реал Мадрид Икер Касийяс.

Третото място в тази класация заема бившия халф на Барселона Шави, а Лионел Меси е едва четвърти с 80 победи в турнира на богатите.

Голът срещу Байер пък беше под №127 за Роналдо в турнира (15 гола за Манчестър Юнайтед, 105 - за Реал Мадрид и 7 за Ювентус). Най-близо до него е аржентинският му съперник Лионел Меси, който има 112 попадения, всичките с екипа на Барселона.

02 октомври 2019 | 10:33

Вие не разбрахте ли, че Роналдо е най- големият Егоист, който някога е играл футбол!? От както е в Юве станаха по- слаби и то осезаемо! Комплексиран е яко от Меси, че и сега с тази награда... напрао сире навътре. Рейтинг: 3 12

Ramos фен на: ---
02 октомври 2019 | 13:59

Разбрахме, ама ти все повтаряш, обсебен си от него, не ти напуска мислите май! Рейтинг: 4 0

34 дузпи (Гост)
04 октомври 2019 | 17:22

Разбрахме и за това в статистиката най най много подадени голови пасове до последната шампионска лига , СТОИ ИМЕТО НА НЯКОЙ СИ РОНАЛДО. Тия пък европейски спортни медии кого ли са имали в предвид? Относно меско , същите спортни медии го поставят много зад този роналдо , чак на четвърто място. Рейтинг: 0 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

честито (Гост) 2 отговор
02 октомври 2019 | 09:03

ЦЯЛ МАЧ ПРОПУСКА СИГУРНО 4,5 ЧИСТИ ПОЛОЖЕНИЯ ОПРОПАСТИ РОНАЛДО, И НАКРАЯ ВМЕСТО ТОЙ ДА ИЗЛЕЗЕ, ИЗЛЕЗЕ ИГУАИН. ЯВНО ЦЕЛИЯ КЛУБ ИГРАЕ ЗА РОНАЛДО, А ТОЙ СИ ИГРАЕ ЗА ИНДИВИДУАЛНИТЕ ОТЛИЧИЯ. Рейтинг: 7 10

Samo Juventus (Гост) 1 отговор
02 октомври 2019 | 08:24

НАИ ВАЖНИЯ МАЧ НЕДЕЛЯ !!!! КОНТЕ КОП,ЕЛЕ МРАСНОООООООО ДА ОМРЕШ В АЦКИ МАКИ !!! ТА ПЛИУЯ НА ГРОБАТА ТИ НА ТЕБЕ И НА ОНЯ СОФИИСКИ БОК.ЛУК НЕРАЗУРО !!! МОШНОО АВАНТИ БИАНКОНЕРИИИИИ !!! ЙОВЕНТУС ШАМПИОН ИТАЛИЯ ЕВРОПА И СВЕТА !!! Рейтинг: 2 7

Шампионска Лига

Десетима от Аталанта рухнаха под натиска на Реал в края (видео+галерия) 24 февруари 2021 | 23:53
Бесният президент на Аталанта: Побиха ме тръпки от срамния червен картон 26 февруари 2021 | 19:15
Куртоа: Не очаквах да имам толкова спокоен мач 25 февруари 2021 | 03:00
Гуардиола критичен към нападателите след успеха над Борусия (М) 25 февруари 2021 | 01:56
Гасперини: Съдията развали мача 25 февруари 2021 | 01:31
Зидан: Най-важен е резултатът 25 февруари 2021 | 01:03
19-ата поредна победа засили Ман Сити към четвъртфиналите (видео) 24 февруари 2021 | 23:50
Жиру: Което е добре за отбора, е добре и за мен 24 февруари 2021 | 07:50
Осакатен Реал Мадрид с тежък тест в Бергамо 24 февруари 2021 | 05:23