Луис Суарес: Трябва да показваме същия характер през целия турнир 03 октомври 2019 | 00:52
Нападателят на Барселона Луис Суарес остана много доволен от победата с 2:1 над Интер в Шампионската лига, която беше извоювана след обрат, осъществен именно благодарение на негови голове. Той се надява тимът да показва същия характер и занапред.

"Ние сме най-добрият клуб на света. Всеки ни гледа под лупа. Ние сме противникът, когото всеки ще търси да победи, така че е нужно да покажем същия характер по време на целия турнир. Отборът показа, че е много търпелив. На почивката Ернесто Валверде ни каза да бъдем по-ефективни по отношение на пресата и се подобрихме през втората част. В крайна сметка, вярата и колективният труд ни помогнаха да спечелим мача. Взехме много ценни три точки срещу директен противник", коментира Суарес веднага след мача.

Луис Суаресгол Луис Суарес  84'
79' Стефано Сенси  Стефано Сенсиизлиза
Матео Политано  Матео Политановлиза
77' Алексис Санчес  Алексис Санчесжълт картон
Артуро Видалжълт картон Артуро Видал  76'
71' Антонио Кандрева  Антонио Кандреваизлиза
Антоан Гризманжълт картон Антоан Гризман  9'
6' Николо Барела  Николо Барелажълт картон
3' Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесгол
17 Извършени фалове 18
3'
Лаутаро Мартинес
Луис Суарес
58'
Луис Суарес
84'

Добави коментар Коментари (6)

Cule (Гост) 6 отговор
04 октомври 2019 | 02:16

Откъде се навъди толкова прост народ в републиката се питам...?! На феновете на Мадрид само ще кажа за N-ти път, по-полечка с приказките, че след 26ти пак ще се изгубите като на стара баба менз**а... Рейтинг: 5 0

Ташунко Сапа (Гост) 5 отговор
03 октомври 2019 | 12:42

Ооо, Пръцо , три пъти младите съдии как ви вадат мача . Уругвайски зъбльо за дуспа подскача и само реве. Всеки кой ви барне г.ъз ви съдере... Докога само с дуспи ще карате напред ? Докато играчите търкалят се навред! Рейтинг: 2 6

? (Гост)
03 октомври 2019 | 18:44

От къде ги измисли тия дузпи, незнам. Аз снощи не видях да е свирена или да трябваше да се свири дузпи. Рейтинг: 3 0

Cule (Гост)
04 октомври 2019 | 02:09

Прост, по-прост, най-прост...Ташунко Сапа! За какви “дуСпи” говориш селски? Рейтинг: 4 0

03 октомври 2019 | 11:58

ако имате късмет като през първото, може и да стигнете до полуфинал пак. Голямо постижение ще е Рейтинг: 3 3

Origi (Гост) 2 отговор
03 октомври 2019 | 02:05

Куче,не се бой,пак ще ти сложа наморника. Рейтинг: 3 11

barcelona (Гост) 1 отговор
03 октомври 2019 | 01:30

Много добре играхме през второто полувреме! Луис с два великолепни гола! Видал и Лео бяха уникални! Принтер не можеха да пипнат топката второто полувреме и освен това играха с 11 човека в защита! Да се готвят Севиля! С тази игра която показахме ще им вкараме 3-4 парцала! Рейтинг: 18 3

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

M (Гост)
03 октомври 2019 | 12:04

хубаво, че ей така вкарваш на севиля тея парцали, но дълбоко в себе си знаеш, че ще е тежък мач и потреперваш. Интер можеха да ви пребиат още първото,а през второто добрата ви игра се дължи на умората на интер. Не издържаха физически Рейтинг: 6 3