Конте: Болно ми е, защото не заслужавахме да загубим 03 октомври 2019 | 01:40
Интер остана без победа и след втория кръг от груповата фаза в Шампионската лига. “Нерадзурите” се представиха силно срещу Барселона на “Камп Ноу”, но в крайна сметка отстъпиха с 1:2, а старши треньорът Антонио Конте не скри разочарованието си.

“В големи периоди от мача създадохме много сериозни проблеми на велик клуб като Барса. Може би част от фуболистите се поумориха през второто полувреме, но това е обяснимо предвид тежкия ритъм, в който играем от началото на сезона”, сподели Конте.
“Въпреки всичко, съм убеден, че не заслужавахме да загубим. Болно ми е, че допуснахме поражение, но ще се опитаме да намерим позитиви и от този мач”, продължи наставникът на “нерадзурите”.

“Разликата в притежанието на топката не беше проблем, просто ние играхме по-директен футбол. Опитахме се да действаме на висока скорост, което затрудни съперника. Един силен отбор никога не се прибира щастлив у дома след загуба, независимо от добрата игра. Имаме една точка от два мача, но трябва да продължим да работим и да не се отказваме от пътя, по който сме тръгнали”, добави Конте.
Луис Суаресгол Луис Суарес  84'
79' Стефано Сенси  Стефано Сенсиизлиза
Матео Политано  Матео Политановлиза
77' Алексис Санчес  Алексис Санчесжълт картон
Артуро Видалжълт картон Артуро Видал  76'
71' Антонио Кандрева  Антонио Кандреваизлиза
Антоан Гризманжълт картон Антоан Гризман  9'
6' Николо Барела  Николо Барелажълт картон
3' Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесгол
17 Извършени фалове 18
3'
Лаутаро Мартинес
Луис Суарес
58'
Луис Суарес
84'

Добави коментар Коментари (10)

Амии (Гост) 10 отговор
03 октомври 2019 | 17:46

Ами , миналата година паднаха с 2:0 , тази с 2 на 1 , има напредък . Нещо се окендза второто , нищо общо с първото . Нито атаки , нито защита като хората . Поне беше приятен мач Рейтинг: 7 1

////// (Гост) 9 отговор
03 октомври 2019 | 17:19

Добре, че Юве прави все пак нещо в Европа, че четвъртия в класирането да се докопва до ШЛ. Познайте кой се облагодетелства постоянно последните години. Конте да мирува. Все пак е там.... а не би трябвало да е Рейтинг: 6 6

Данче (Гост) 8 отговор
03 октомври 2019 | 16:25

Ах толкова сте красива г-жо Фандъкова! Моля ви, ашладисайте ме! Ах ..неиздържам... Рейтинг: 0 1

03 октомври 2019 | 13:06

Принтер ги изчукаха ,както ще направим и ниер в н еделя ,но по изразително,че да не се оплакват. Смешниците,просто нямат място в този турнир.Да ходят да се боричкат в ЛЕ с Бер Шева и другите малки отборчета като тях. Рейтинг: 10 8

pomorie (Гост)
03 октомври 2019 | 19:41

кой бяхте пък вие , в европа 000000000 . пълен кенеф Рейтинг: 5 3

Juve (Гост) 5 отговор
03 октомври 2019 | 10:27

Абе то вие я сери А незадлужавахте и да спечелите поне в 2 от мачовете Рейтинг: 5 6

Удоджи (Гост) 4 отговор
03 октомври 2019 | 10:03

Тоя пък кой ли мач е гледал Рейтинг: 5 5

NN (Гост) 3 отговор

Интер си бяха като Дортмунд. Изтърваха куп положения пъровото половреме и накрая реваха. Можеха да вкарат и втори гол. Тер Стеген обаче е много добър. Рейтинг: 13 1

Антонио КоФти (Гост) 2 отговор
03 октомври 2019 | 09:31

Конте не разбира сякаш, че мачовете не се играят докато единият отбор вкара гол, а 90 минути. Като още от 70 минута се опитваш да пазиш резултата, как да накараш играчите да продължат да играят с енергия. Оправданията за умората са смешни, защото всички отбори играят с такава програма, а и е все още началото на сезона. Просто Конте толкова си може в международните мачове. Именно в тези мачове се вижда, че италианският футбол е поизостанал, което им костваше и участието в последното световно. Рейтинг: 10 4

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Юве (Гост)
03 октомври 2019 | 10:25

Щом с играчи от Сасуоло, каляри и некви дето не бяха титуляри в последните 2 сезона ви направиха смешни по добре се замисли кой изостава и кой кого е на стигнал. Та Ливърпул няма такива ситуации срещу вас бре капут. На картините положенията бяха създадени с класа и бяха много по чисти отколкото вие създадох те въобще в последните 4 мача в ШЛ. Рейтинг: 11 7

Хахахххааха (Гост) 1 отговор
03 октомври 2019 | 09:16

Каква преумора октомври месец е смешко.То сезона сега започва.Купи футболисти за 200 милиона и се измориха след 8 мача ли хахххххххахаахахя.Евроидиота Конте винаги с оправдание или терена,или вятъра или съдията.Най слабата Барселона не можа да бие Рейтинг: 12 10

Челси (Гост)
03 октомври 2019 | 13:37

Вярно е, съгласен съм с теб на 100 процента. Най-слабия Барселона не можа да бие пръсна 1 камара пари и накрая се оправдава октомври и то началото на месеца, че видиш ли изморени..от какво? Рейтинг: 5 2

Шампионска Лига

Десетима от Аталанта рухнаха под натиска на Реал в края (видео+галерия) 24 февруари 2021 | 23:53
Магическо изпълнение на Жиру осигури предимство на Челси срещу Атлетико (видео + галерия) 23 февруари 2021 | 23:54
19-ата поредна победа засили Ман Сити към четвъртфиналите (видео) 24 февруари 2021 | 23:50
Куртоа: Не очаквах да имам толкова спокоен мач 25 февруари 2021 | 03:00
Гуардиола критичен към нападателите след успеха над Борусия (М) 25 февруари 2021 | 01:56
Гасперини: Съдията развали мача 25 февруари 2021 | 01:31
Зидан: Най-важен е резултатът 25 февруари 2021 | 01:03
Жиру: Което е добре за отбора, е добре и за мен 24 февруари 2021 | 07:50
Осакатен Реал Мадрид с тежък тест в Бергамо 24 февруари 2021 | 05:23
Левандовски изпревари Раул по голове в Шампионската лига 24 февруари 2021 | 02:21