Валверде: Вдигнахме темпото и Интер не издържа 03 октомври 2019 | 01:54
Два гола на Луис Суарес помогнаха на Барселона да обърне Интер с 2:1 на “Камп Ноу” и да запише първа победа в Шампионската лига през сезона. Наставникът на “лос кулес” Ернесто Валверде се изказа ласкаво за съперника, но не спести комплименти и за своя отбор, който изкова успеха през второто полувреме.

“Според мен резултатът е заслужен, според треньора на Интер вероятно не е. Днес се изправихме срещу един отличен отбор, който доказа класата си през първото полувреме. Ние продължихме да търсим победата след лошото начало и вкарахме головете, от които имахме нужда”, заяви Валверде.
“Не е случайно, че Интер има 6 победи от 6 мача в Серия “А”. Те откриха резултата при първата си опасна атака. После ние направихме няколко промени, вдигнахме темпото и това беше голямата разлика”, подчерта треньорът на Барса.

“Знаем, че Меси е уникален и е способен да промени хода на всеки мач. Той не е в най-добрата си физическа форма, но постоянно напредва в това отношение. Видяхме асистенцията му за втория гол, така че едва ли е играл толкова лошо”, каза Валверде по адрес на суперзвездата на каталунците.
Луис Суаресгол Луис Суарес  84'
79' Стефано Сенси  Стефано Сенсиизлиза
Матео Политано  Матео Политановлиза
77' Алексис Санчес  Алексис Санчесжълт картон
Артуро Видалжълт картон Артуро Видал  76'
71' Антонио Кандрева  Антонио Кандреваизлиза
Антоан Гризманжълт картон Антоан Гризман  9'
6' Николо Барела  Николо Барелажълт картон
3' Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесгол
17 Извършени фалове 18
3'
Лаутаро Мартинес
Луис Суарес
58'
Луис Суарес
84'

Добави коментар Коментари (3)

Нагазиго Надувара (Гост) 3 отговор
03 октомври 2019 | 13:05

Ернесто пак говори глупости, кого заблуждава тоа, не знам...Барса трябваше да направи нещо изключително като изпълнение, за да обърне Интер, иначе не се виждаше как ше стане - и те го направиха в лицето на Суарес при първия гол т.е. класата на един играч ти спаси задника, Ернесто...това за вдигането на темпото ходи го разправяй на някой друг... Рейтинг: 10 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

КЕЛЕШ (Гост) 2 отговор
03 октомври 2019 | 09:35

Хаха..Не играл лошо.Добре че е Меси та да обърнете резултата снощи.вторият гол и победен респективно си е направо негов.това дори коментатори от чужди телевизии го признаха.А Валверде е пълен нещастник.Неграмотен тактически неспособен да подбира прявилен състав от играчи и треньор без самочувствие на когото футболистите му нямат респект.Нищо чудно трути пореден нулев сезон да направят в Барселона под негово ръководство в шампионска лига.Повтори си грешката от мачовете с Рома и с Ливърпул след това което показва чу не си е взел поука и е безпомощен да изведе отбора зо емропейският връх. Рейтинг: 16 2

КЕЛЕШ (Гост)
03 октомври 2019 | 09:38

Сори за правописните грешки но пиша много бързо и не обръщам внимание на това. Рейтинг: 6 1

Пенев (Гост) 1 отговор
03 октомври 2019 | 08:46

Моля те Валверде върви си, не си лош човек, но не ставаш за треньор на Барселона! С теб, няма да има шампионска лига и това вече трета поредна година! Рейтинг: 25 0

До Пенев (Гост)
03 октомври 2019 | 18:42

Отборчето да не би да е абонирано нещо или...."вече трета поредна година"???!!! Рейтинг: 1 0

Шампионска Лига

Десетима от Аталанта рухнаха под натиска на Реал в края (видео+галерия) 24 февруари 2021 | 23:53
Бесният президент на Аталанта: Побиха ме тръпки от срамния червен картон 26 февруари 2021 | 19:15
Куртоа: Не очаквах да имам толкова спокоен мач 25 февруари 2021 | 03:00
Гуардиола критичен към нападателите след успеха над Борусия (М) 25 февруари 2021 | 01:56
Гасперини: Съдията развали мача 25 февруари 2021 | 01:31
Зидан: Най-важен е резултатът 25 февруари 2021 | 01:03
19-ата поредна победа засили Ман Сити към четвъртфиналите (видео) 24 февруари 2021 | 23:50
Жиру: Което е добре за отбора, е добре и за мен 24 февруари 2021 | 07:50
Осакатен Реал Мадрид с тежък тест в Бергамо 24 февруари 2021 | 05:23