И на 35 години Карлос Тевес си остава голов хищник (видео) 04 ноември 2019 | 14:24
Ветеранът Карлос Тевес отбеляза страхотен гол с акробатично изпълнение при разгромната победа на Бока Хуниорс с 5:1 у дома срещу Арсенал Саранди в мач от аржентинската Суперлига. Тевес реализира първото попадение в двубоя в 16-ата минута, а в 67-ата отстъпи мястото си на Едуардо Салвио.
35-годишният Тевес има 2 гола в 8 мача от началото на сезона в Суперлигата. Бившият нападател на Уест Хам, Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Ювентус започва кариерата си тъкмо в Бока Хуниорс, а в началото на 2018 година отново облече фланелката на клуба.

Ето фантастичното изпълнение на Тевес и от малко по-различен ъгъл.

В момента Бока Хуниорс е на второ място в класирането на аржентинското първенство с равни точки с лидера Ривър Плейт (по 24).

Добави коментар Коментари (1)

ФУТБОЛ МЕНИДЖЪР (Гост) 1 отговор
04 ноември 2019 | 15:24

Първия онлайн ФУТБОЛ МЕНИДЖЪР, играта която ви плаща докато я играете! Информация за играта и най добрите стратегии може да намерите на---> spe4eliotigri3_blogspot _com Рейтинг: 0 0

Световен футбол

Вилиан е отказал тригодишен договор от Интер (Маями) 14 юли 2020 | 13:19
В УЕФА не останаха очаровани от решението на КАС по случая с Ман Сити 13 юли 2020 | 12:35
Кавани отказа да продължи кариерата си в клуба на Дейвид Бекъм 14 юли 2020 | 12:54
Първенството на Австралия се подновява в петък 13 юли 2020 | 11:30
Още четирима с коронавирус в МЛС 01 юли 2020 | 19:59
Бивш футболист на Атлетико: Няма да лъжа, не отидох в Китай по футболни причини 26 май 2020 | 14:00
Фламенго победи Флуминензе в дербито на Рио 13 юли 2020 | 08:59
Отложиха мач в САЩ 20 минути преди началото 12 юли 2020 | 18:53
14 положителни проби в един отбор отложиха мач в Бразилия 12 юли 2020 | 10:56
Бившият капитан на Австралия прекрати кариерата си 12 юли 2020 | 10:56
Барселона привлече бразилски талант 12 юли 2020 | 03:44
Подновяват Копа Либертадорес през септември 11 юли 2020 | 12:31
Анри коленичи 8 минути и 46 секунди по време на мач на Монреал 10 юли 2020 | 14:41
Бивш аржентински национал рестартира кариерата си 10 юли 2020 | 13:00
Отборите от Мелбърн получиха разрешение да напуснат затворения град 10 юли 2020 | 12:57
Саломон Калу стана играч на Ботафого 10 юли 2020 | 10:14