Лацио надделя над Лече в голово шоу (видео) 10 ноември 2019 | 18:09
Отборът на Лацио постигна домакинска победа с 4:2 над Лече в двубой от 12-ия кръг на Серия “А”.

Резултатът откри Хоакин Кореа в 30-ата минута. Джанлука Лападула обаче изравни за гостите в 40-ата минута след изпълнение на корнер. В 62-ата Сергей Милинкович-Савич върна преднината на римляните, засичайки центриране на Фланческо Ачерби. В 67-ата Кума Бабакар пропусна възможността да възстанови равенството, след като Томас Стракоша спаси удара му от дузпа. В 77-ата “орлите” също получиха правото да изпълнят такава след игра с ръка на Марко Калдерони. Каптанът им Чиро Имобиле се възползва от това и се разписа от бялата точка. Три минути по-късно именно той асистира на Кореа за втория му гол в мача. Андреа Ла Мантия оформи крайното 4:2 в 85-ата минута, когато с глава засече центриране на Джакопо Петричоне. С четвъртия си пореден успех в Серия “А” Лацио се изкачи на третата позиция в класирането с актив от 24 точки. Лече пък е 16-и с 10 пункта.
Валон Беришавлиза Валон Бериша  Андреа Рисполи  Андреа Рисполивлиза
85' Андреа Ла Мантия  Андреа Ла Мантиягол
Хоакин Кореагол Хоакин Кореа  80'
Чиро Имобиледузпа Чиро Имобиле  78'
Патрикизлиза Патрик  72' Кума Бабакар  Кума Бабакаризлиза
Бастошвлиза Бастош  Андреа Ла Мантия  Андреа Ла Мантиявлиза
70' Зан Махер  Зан Махеризлиза
Йевхен Шахов  Йевхен Шаховвлиза
Чиро Имобилежълт картон Чиро Имобиле  69' Фабио Лусиони  Фабио Лусионижълт картон
Сергей Милинкович-Савичгол Сергей Милинкович-Савич  62'
59' Джанлука Лападула  Джанлука Лападулажълт картон
Лукаш Лейваизлиза Лукаш Лейва  51'
Данило Каталдивлиза Данило Каталди
40' Джанлука Лападула  Джанлука Лападулагол
Лукаш Лейважълт картон Лукаш Лейва  34'
Хоакин Кореагол Хоакин Кореа  30'
4' Марко Манкосу  Марко Манкосужълт картон
11
2 Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт)
9
3 Борусия (Мьонхенгладбах) Борусия (Мьонхенгладбах)
Хоакин Кореа
30'
40'
Джанлука Лападула
Сергей Милинкович-Савич
62'
Чиро Имобиле
78'
80'
85'
Андреа Ла Мантия

Добави коментар Коментари (2)

malko rom4e (Гост) 2 отговор
10 ноември 2019 | 23:55

Мюмюн е моята личнnа ку4ка, а сестра му, и май.ка му са моите предпочитани к.урвета за тройка, а Мюмюнчо гледа отстрани...вече из4укан Рейтинг: 3 2

нежно ромче (Гост) 1 отговор
10 ноември 2019 | 21:48

охх лациали, аз съм вашата лична к.учка...ммм ч.укайте ма на воля както ч.укате м.ръсната ми м.айка Рейтинг: 3 6

Италия

Важен ход на Сари осигури шоу на Юве и Роналдо в рекорден за Буфон мач (видео) 15 декември 2019 | 17:55
ВАР, вратар и две греди развалиха юбилея на Милан (видео+галерия) 15 декември 2019 | 18:00
Хабиб призова Кристиано да се оттегли, докато е на върха 15 декември 2019 | 12:25
Аталанта най-накрая си тръгна победен в калчото (видео) 15 декември 2019 | 18:15
Бреша най-после празнува и у дома след бой над Лече 14 декември 2019 | 18:22
Сари: За да сме конкурентоспособни в ШЛ, трябва да побеждаваме и в Италия 14 декември 2019 | 17:35
Гатузо: Отборът има проблеми на психологическо ниво 15 декември 2019 | 11:06
Сампдория излъга Дженоа в дербито 14 декември 2019 | 23:46
Наполи продължи да буксува и в дебюта на Гатузо (видео) 14 декември 2019 | 22:04
Пиоли: Виждаме светлината, но все още не сме излезли от тунела 14 декември 2019 | 20:08
Дзола: Сезонът ми в Челси със Сари беше труден, но и изключителен 14 декември 2019 | 16:07
Рибери ще бъде извън игра за 10 седмици 14 декември 2019 | 15:33
Войната на Интер с "Кориере дело спорт" продължава 14 декември 2019 | 15:14
Шевченко: Малдини е най-големият символ на Милан 14 декември 2019 | 14:55
Наполи - Парма под въпрос заради проблем със стадиона 14 декември 2019 | 13:30
Жиру се приближава до Интер 14 декември 2019 | 03:36