Детето-чудо Холанд с рекорд в Шампионската лига 28 ноември 2019 | 05:17
Детето-чудо на РБ Залцбург Ерлинг Холанд продължава да изумява всички с представянето си в Шампионската лига. Снощи той вкара поредния си гол за австрйския тим за успеха с 4:1 над Генк. 19-годишният талант оформи крайния резултат в срещата в 87-ата минута.

Така младокът стана първият тийнейджър в историята на Шампионската лига, който блежи в пет последователни мача в турнира.

Освен това тази победа бе от изключително важно значение за РБ Залцбург. С нея тимът запази реални шансове за класиране на 1/8-финал. За целта обаче австрийците ще трябва да направят голям подвиг и да победят носителя на трофея Ливърпул в последния кръг.

Янис Хаджи Янис Хаджи23 Алберт Валци5 Алберт Валци
89' Такуми Минамино  Такуми Минаминоизлиза
Алберт Валци  Алберт Валцивлиза
87' Ерлинг Холанд  Ерлинг Холандгол
Мбвана Саматагол Мбвана Самата  85'
80' Dominik Szoboszlai  Dominik Szoboszlaiизлиза
Масая Окугава  Масая Окугававлиза
Junya Itoизлиза Junya Ito  79'
Янис Хадживлиза Янис Хаджи
Мбвана Саматажълт картон Мбвана Самата  74'
69' Хий-Чан Хуан  Хий-Чан Хуангол
Joseph Paintsilизлиза Joseph Paintsil  65'
Тео Бонгондавлиза Тео Бонгонда
62' Patson Daka  Patson Dakaизлиза
Ерлинг Холанд  Ерлинг Холандвлиза
Патрик Хрошовскиизлиза Патрик Хрошовски  59'
Пол Онуачувлиза Пол Онуачу
46' Расмус Нилсен  Расмус Нилсенжълт картон
45' Такуми Минамино  Такуми Минаминогол
43' Patson Daka  Patson Dakaгол
21' Златко Юнузович  Златко Юнузовичжълт картон
10 Извършени фалове 17
43'
Patson Daka
45'
Такуми Минамино
69'
Хий-Чан Хуан
Мбвана Самата
85'
87'
Ерлинг Холанд

Добави коментар Коментари (1)

.|. (Гост) 1 отговор
28 ноември 2019 | 12:09

Това "дете" е 1,94м и е здраво като бик. За ръста си има, обаче, страхотна бързина и техника. 27 гола в 19 мача дотук през сезона. Феноменално! А не играе всеки път титуляр! Рейтинг: 32 0

!!! (Гост)
28 ноември 2019 | 13:17

И е на 19г! Дано не отиде в отбор като Реал където ще го съсипят. Рейтинг: 18 1

Valenciano (Гост)
28 ноември 2019 | 16:35

До !!! Или потъващият кораб Юнайтед, за където се говори най-вече, че има интерес...Трудно е да се предрече къде ще се справи. Да е жив и здрав и да видим. Рейтинг: 8 0

Шампионска Лига

Финалът в Шампионската лига може да се изиграе в Лисабон 29 май 2020 | 17:43
Рефер от Шампионската лига хванат с проститутки и дрога 29 май 2020 | 18:51
Бербатов има свой фаворит в Шампионската лига 31 май 2020 | 15:40
Скоулс: Ако не бяха Реал и Барса, Юнайтед щеше да спечели ШЛ още 4-6 пъти 01 юни 2020 | 20:48
Бербатов: Клоп сгреши, че отправи критики за стила на Симеоне 13 март 2020 | 19:00
От Атлетико реагираха на откровенията на Клатенбърг 15 май 2020 | 11:05
Шампионска лига и Лига Европа може да се доиграят във формат "Финална осмица" 02 юни 2020 | 18:43
Марез: Достатъчно добри сме, за да спечелим ШЛ 30 май 2020 | 15:29
УЕФА планира да проведе всички мачове от ШЛ и ЛЕ в един град 29 май 2020 | 17:33
На "Камп Ноу" се надъхват: Можем да спечелим Ла Лига и ШЛ 28 май 2020 | 11:39
Преди 2 години Реал Мадрид вдигна най-тъжната ШЛ 26 май 2020 | 16:53
АЗ Алкмаар поиска мястото на Аякс в групите на Шампионската лига 26 май 2020 | 09:33
Зинедин Зидан беше избран за треньор №1 в ШЛ 26 май 2020 | 06:49
"Чудото от Истанбул" през погледа на Карагър 25 май 2020 | 14:29
Кметът на Мадрид: Атлетико ще спечели ШЛ - този път няма да го има Клатенбърг 25 май 2020 | 07:09
Ливърпул - Атлетико станал причина за 41 смъртни случаи 24 май 2020 | 19:13