Гончаренко: С два гола в 5 мача няма как да продължим напред 28 ноември 2019 | 23:01
Старши треньорът на ЦСКА (Москва) Виктор Гончаренко не беше доволен от равенството срещу Лудогорец - 1:1. Този резултат сложи край на надеждите на руснаците да продължат в Лига Европа и беларуският специалист призна, че това е закономерно.

“Днешният мач отразява цялостното ни представяне в турнира. Хвърлихме много сили, направихме много атаки, създадохме повече положение дори от мача срещу Ференцварош. Трудно е да продължиш напред, когато в 5 мача си вкарал два гола. Отново ни липсваше точност при последния пас”, коментира разочарованият Гончаренко.
“Трудно е да приемем, че в последния кръг отиваме в Испания в мач, който няма никакво значение за нас. Хубавото е, че Алан Дзагоев и Илзат Ахметов ще могат да натрупат игрови минути, от които имат нужда. Изводът от представянето ни до момента е, че не е достатъчно да правиш нещата правилно на 99%. Ако ти липсва този 1%, нищо няма да се получи”, продължи треньорът на “армейците”.

Фьодор Чалов е подложен на голямо натоварване, защото е национал, а при нас играе без смяна. За него би било добре да изгледа някой-друг мач от скамейката, но просто няма с кого да го заменим. Все пак, възможно е в следващия двубой да му дадем почивка. В последните 20 минути забравихме да атакуваме по крилата, което беше грешка. Дали сме се надявали на победа с 4:0? Да, защо не?”, завърши Гончаренко.
Яка Бийол Яка Бийол29 Светослав Дяков18 Светослав Дяков
87' Клаудиу Кешерю  Клаудиу Кешерюизлиза
Якуб Шверчок  Якуб Шверчоквлиза
81' Анисе Абел  Анисе Абелжълт картон
Вандерсон  Вандерсонизлиза
Мавис Чибота  Мавис Чиботавлиза
77' Марселиньо  Марселиньоизлиза
Светослав Дяков  Светослав Дяковвлиза
Фьодор Чаловгол Фьодор Чалов  76'
Вадим Карповизлиза Вадим Карпов
Яка Бийолвлиза Яка Бийол
66' Клаудиу Кешерю  Клаудиу Кешерюгол
Арнор Сигурдсонизлиза Арнор Сигурдсон  64'
Илзат Ахметоввлиза Илзат Ахметов
Фьодор Чаловжълт картон Фьодор Чалов  60'
Константин Кучаевизлиза Константин Кучаев  55'
Алан Дзагоеввлиза Алан Дзагоев
35' Клаудиу Кешерю  Клаудиу Кешерюжълт картон
5
66'
Клаудиу Кешерю
Фьодор Чалов
76'

Добави коментар Коментари (4)

ДО 200 $ НА ВСЕКИ ЧАС (Гост) 4 отговор
29 ноември 2019 | 12:12

ПЕЧЕЛЕТЕ ДО 200 $ НА ВСЕКИ ЧАС и НАД 14 000 $ ВСЯКА НЕДЕЛЯ !!! АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО , ЗА ПОДРОБНОСТИ ВИЖ ===> easymoneybg_ucoz_com Рейтинг: 0 0

да (Гост) 3 отговор
29 ноември 2019 | 11:02

то само като му видиш името на тоя измислен руски отбор и ти стават ясно, защо са родени загубеняци - същите като ловешката измислица Рейтинг: 2 1

трансфери (Гост) 2 отговор
29 ноември 2019 | 09:27

Лудогорец ще правят трансфери.Вандерсон в Десна,Марселиньо в Мариопул Рейтинг: 0 0

дидо китай (Гост)
29 ноември 2019 | 09:32

Аз не искам друг освен Лудогорските негри да ходи там Рейтинг: 2 0

..... (Гост) 1 отговор
29 ноември 2019 | 08:36

Тоя луд ли е .... само самочувствие без покритие постоянно се гледа от този отбор и треньор !!!! Рейтинг: 2 0

Лудогорец

Важна информация за феновете преди Лудогорец - Интер 17 февруари 2020 | 13:00
Върба доволен, но предупреди Лудогорец за Интер, похвали класата на Левски и ЦСКА-София 15 февруари 2020 | 19:43
В Италия: Интер може само да загуби от мачовете с Лудогорец 17 февруари 2020 | 12:51
Интер няма да тренира в България 17 февруари 2020 | 10:30
Терзиев: Хубаво стана, че стигнахме до победа с Върба начело 18 януари 2020 | 18:17
Върба: Голямата цел си остава Шампионската лига 18 януари 2020 | 17:53
Марселиньо: Когато сме концентрирани, трудно някой в България може да ни затрудни 15 февруари 2020 | 19:48
Лудогорец на Върба стартира мощно - заби шест гола (видео) 15 февруари 2020 | 19:20
Интер прати разузнавач в Разград 15 февруари 2020 | 18:29
Лудогорец с важна информация преди мача с Интер 13 февруари 2020 | 14:24
Официално: Лудогорец продаде Махлангу 13 февруари 2020 | 13:50
В Разград още не са решили за Серкан 13 февруари 2020 | 06:20
Лудогорец не пуска Шверчок в Легия 13 февруари 2020 | 04:25
Махлангу официално смени Лудогорец с Ордабаси 12 февруари 2020 | 06:27
Аутуори застава начело на бразилски гранд 12 февруари 2020 | 05:21
Лудогорец пуска луксозна програма за мача с Интер 11 февруари 2020 | 16:05