Селтик продължи доминацията си в Шотландия 08 декември 2019 | 19:04
Селтик спечели четвърта поредна Купа на Лигата и десети пореден трофей в Шотландия. На финала "детелините" победиха с 1:0 вечния съперник Рейнджърс. Единственото попадение в мача реализира защитникът Кристофър Жулиен в 60-ата минута.

Отборът на Нийл Ленън игра с човек по-малко от 63-ата минута, когато Фримпонг получи червен картон, след като събори Алфредо Морелос в наказателното поле. Потърпевшият изпълни отсъдената дузпа, но тя бе спасена от Фрейзър Форстър. Това бе само една от поредицата спасявания на вратаря на Селтик, който спря Райън Джак през първото полувреме и на два пъти Морелос след почивката.

Рейнджърс пропусна няколко добри възможности, както и една в самия край. Тимът на Стивън Джерард натисна в края, но така и не стигна до така желания гол.

Европейски футбол

Гуардиола и Стърлинг няма да напускат Ман Сити въпреки наказанието 17 февруари 2020 | 12:33
Официално: Барса получи разрешение за трансфер 17 февруари 2020 | 12:45
От Барса наели компания да "чисти" имиджа на Бартомеу и да "петни" Меси и други "врагове" 17 февруари 2020 | 14:12
Лампард: Срещу Ман Юнайтед и Ливърпул ще разберем на какво сме способни 17 февруари 2020 | 11:38
Шефът на Дортмунд: Мане, Салах и Фирмино ни показват как се играе в защита 17 февруари 2020 | 14:33
Засега Ибрахимович опровергава песимистите 17 февруари 2020 | 12:31
Уудуърд дал 15 минути на Борнемут, за да приемат офертата за Кинг 17 февруари 2020 | 14:06
Йозил и Джан са били в нереализирания трансферен списък на Клинсман 17 февруари 2020 | 13:45
Бербатов: Юнайтед задължително трябва да вземе нещо от Челси 17 февруари 2020 | 13:44
Артета: Бях шокиран от наказанието на Сити 17 февруари 2020 | 13:44
Анчелоти: И аз съм по-добре, и Наполи е по-добре 17 февруари 2020 | 12:09
Порто с изявление във връзка с расисткия скандал в Португалия 17 февруари 2020 | 12:02
Барса си хареса нападател от опашкар 17 февруари 2020 | 11:45
Стана досадно Юве да е шампион, твърди първенец с Милан 17 февруари 2020 | 11:35
Легендарен вратар на Юнайтед, който спасил Боби Чарлтън, си отиде 17 февруари 2020 | 11:01
Лео Меси замина за Дубай по работа 17 февруари 2020 | 10:34