Борусия (Дортмунд) загуби защитник до края на сезона 17 май 2020 | 09:16

Старши треньорът на Борусия (Дортмунд) Люсиен Фавр говори за контузията на защитника Дан-Аксел Загаду, която той получи след мача от 26-ия кръг на Бундеслигата срещу Шалке 04 (4:0). 20-годишният французин има увреждане на външния колатерален лигамент на лявото коляно.

"Загаду няма да играе през останалата част от сезона", заяви Фавр пред Sportbuzzer.
През този сезон бранителят записа 13 мача в германското първенство, като има 1 гол и 1 асистенция.

Добави коментар Коментари (1)

GT (Гост) 1 отговор
17 май 2020 | 10:48

Ще прозвучи малко кофти, но шансовете на Борусия Д за успех, поне малко се увеличиха. Загаду не е лошо момче, но в общи линии във всеки мач има поне по няколко момента, в които е тотално неадекватен и не знае къде се намира. На всеки защитник му се случва да допусне грешка, но при него това е система на поведение Рейтинг: 1 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Европейски футбол

"Контра": Трябва ли Кавани да е титуляр в Ман Юнайтед? 30 ноември 2020 | 18:39
Зидан: Контузия от стрес на Азар? Не, той е силен 30 ноември 2020 | 19:28
Ливърпул с тежък съперник в третия кръг на ФА Къп - вижте жребия! 30 ноември 2020 | 23:11
Клоп разясни какво е състоянието на Тиаго и Александър-Арнолд 30 ноември 2020 | 16:26
Глобяват Барса заради жеста на Меси в памет на Марадона 30 ноември 2020 | 20:55
Фулъм шокира Лестър на неговия стадион (видео) 30 ноември 2020 | 21:38
Льовен с Малинов се бори, но не издържа в трилър с Антверп 01 декември 2020 | 00:46
Бетис продължава да затъва с трета поредна загуба (видео) 01 декември 2020 | 00:22
"Чуковете" удариха Астън Вила в началото на двете полувремена, ВАР също помогна (видео) 30 ноември 2020 | 23:58
Жервиньо матира Дженоа (видео) 30 ноември 2020 | 23:40
Борусия (М) загуби защитник за мача с Интер 30 ноември 2020 | 22:39
Торино и Сампдория направиха зрелищно реми (видео) 30 ноември 2020 | 21:33
Отборът на Пламен Димов завърши сезона с шеста поредна загуба 30 ноември 2020 | 21:16
Майнц губи Йозтунали за поне месец 30 ноември 2020 | 21:10
Млад талант подписа нов договор с Кьолн 30 ноември 2020 | 20:55
Официално: има дата за президентските избори на "Камп Ноу" 30 ноември 2020 | 20:34