Байер ще гостува на Вердер без своя капитан 17 май 2020 | 15:41

Капитанът на Байер (Леверкузен) Ларс Бендер пропуска заради контузия утрешното гостуване на Вердер от 26-ия кръг на германското футболно първенство.

Сезонът в Бундеслигата беше подновен в събота при закрити врати след малко повече от 2 месеца пауза заради пандемията от коронавирус. 31-годишният Бендер отпадна от състава от 20 футболисти за двубоя в Бремен , след като е получил болки на бедрото на тренировка. Той страда от мускулния проблем от края на февуари, когато беше заменен принудителна на почивката на мача от Лига Европа срещу Порто.

При подновяването на заниманията капитанът на Байер (Леверкузен) тренираше нормално, но травмата се е възобновила. Мачът в Бремен пропуска и нападателят Кевин Фоланд, който все още лекува контузия на глезена. В групата на тима пък за първи път попада младият атакуващ халф Флориан Виртц, който в началото на месеца навърши 17 години.

Юя Осаковлиза Юя Осако  Паулиньо  Паулиньовлиза
78' Керем Демирбай  Керем Демирбайгол
Марко Фридължълт картон Марко Фридъл  75'
Дейви Зелкеизлиза Дейви Зелке  71' Надим Амири  Надим Амириизлиза
Джошуа Сарджънтвлиза Джошуа Сарджънт  Юлиан Баумгартлингер  Юлиан Баумгартлингервлиза
Леонардо Битенкуртизлиза Леонардо Битенкурт
Nick Woltemadeвлиза Nick Woltemade
62' Florian Wirt  Florian Wirtизлиза
Карим Белараби  Карим Беларабивлиза
Муса Диаби  Муса Диабиизлиза
Леон Бейли  Леон Бейливлиза
61' Митчел Вайзер  Митчел Вайзергол
Никлас Мойсандержълт картон Никлас Мойсандер  54'
Филип Баргфредеизлиза Филип Баргфреде
Йоханес Егещайнвлиза Йоханес Егещайн
44' Свен Бендер  Свен Бендержълт картон
33' Кай Хавертц  Кай Хавертцгол
Теодор Гебре Селасиегол Теодор Гебре Селасие  30'
28' Кай Хавертц  Кай Хавертцгол
15 Извършени фалове 14
28'
Кай Хавертц
Теодор Гебре Селасие
30'
33'
Кай Хавертц
61'
Митчел Вайзер
78'
Керем Демирбай

Добави коментар Коментари (1)

Само Левски, ЦСКА умре. (Гост) 1 отговор
18 май 2020 | 09:34

Ше валят яко голове, ама яко. И повечето голове ще са във вратата на гостите от Леверкузен, дето знаят само как да псуват играчи, напуснали Леверкузен за Дортмунд. Рейтинг: 3 1

Германия

Случи се! Байерн най-накрая си намери майстора (видео) 27 септември 2020 | 18:25
Ханзи Флик: Тотално изгубихме контрола върху мача 27 септември 2020 | 19:50
Михаел Цорк: Искаме да се развиваме като Байерн (М) 27 септември 2020 | 15:37
Лийдс ще се подсили с играч от Байерн 28 септември 2020 | 11:08
Фрайбург изпусна да бие Волфсбург в последния мач от кръга 27 септември 2020 | 21:39
Крило на Айнтрахт с контузия в коляното 27 септември 2020 | 17:37
Защитник на Фрайбург премина в Олимпиакос 27 септември 2020 | 21:07
Шалке 04 уволни Давид Вагнер 27 септември 2020 | 12:50
Германска легенда стана шеф във Фортуна (Д) 26 септември 2020 | 21:40
Шалке безпомощен дори срещу Вердер, искан от Клоп и Конте провали “миньорите” 26 септември 2020 | 21:34
Люсиен Фавър: Трудно ми е да приема тази загуба 26 септември 2020 | 19:53
Кариус няма да е част от Ливърпул и този сезон 26 септември 2020 | 19:32
Борусия (М) се издъни срещу аутсайдер (видео) 26 септември 2020 | 19:03
Щутгарт с убедителен успех в Майнц (видео) 26 септември 2020 | 18:51
Леверкузен и Лайпциг впечатлиха с красиви голове (видео) 26 септември 2020 | 18:44
Исторически гол донесе първа победа на Арминия в Бундеслигата от 11 години (видео) 26 септември 2020 | 18:27