Боби Цонев загря за Хайдук с гол срещу Риека (видео) 20 май 2020 | 23:14
Българският халф на Интер (Запрешич) Борислав Цонев вкара единствения гол за тима си при загубата с 1:4 от Риека в контрола. Домакините показаха, че се намират в по-добра форма преди подновяването на сезона и полуфинала за Купата на Хърватия срещу Осиек. Резултата откри Ятеке в 13-ата минута след точен удар с глава, а в средата на полувремето се разписа и Лончар. След почивката на два пъти точен за Риека беше Чолак, а Цонев реализира дузпа в 54-ата минута. Юношата на Левски излезе сам срещу вратаря Нволокор, който го фаулира. От бялата точка родният халф не сбърка.

В първия кръг след паузата заради пандемията от коронавирус Интер ще гостува на Хайдук (Сплит), където играе Кристиян Димитров. Отборът на Боби Цонев е в серия от пет загуби и е на дъното в класирането заедно с Вараждин. Убедителен лидер е Динамо (Загреб), следван от Риека и Локомотива (Загреб).

РИЕКА - ИНТЕР (ЗАПРЕШИЧ) 4:1
1:0 Ятеке (13)
2:0 Лончар (32)
3:0 Чолак (47)
3:1 Цонев (54) д.
4:1 Чолак (69) д.