Италианската звезда на “червените” защити Али Соу и похвали формата на ЦСКА-София 06 юни 2020 | 23:38
Халфът на ЦСКА-София Стефано Белтраме похвали формата на своите колеги след днешната победа с 1:0 над Витоша (Бистрица) и защити Али Соу, който изпусна дузпа в 25-ата минута.

“Труден мач, защото те се защитаваха добре. Ние имахме възможност да вкараме в края и сме щастливи от трите точки. Можехме да вкараме и по-рано. Витоша се справи добре в защита. За мен това беше трудното - да се справим с тяхната защита.

Мисля, че сме добре. Работим за подобряване на формата ни, опитваме се да се върнем в най-добрата форма.

Трябва да спечелим мача с Ботев. Това е най-важното нещо. Искаме да вземем добър резултат там и ще направим най-доброто. Всички сме добре физически, имахме добро темпо през всичките 90 минути. Мисля, че сме близо до стоте процента”, каза Белтраме, който защити Соу за пропуска му от бялата точка.

“Дузпите са лотария, никога не знаеш какво ще стане. Али Соу нямаше късмет в ситуацията”, допълни италианският плеймейкър.