Късни голове на Аугсбург - Кьолн (видео) 07 юни 2020 | 20:56
Отборите на Аугсбург и Кьолн завъртяха 1:1 в последен двубой от 30-ия кръг на Бундеслигата. В 86-ата Антони Модест откри за гостите, а стотина секунди по-късно Филип Макс изравни. Домакините пропуснаха дузпа преди почивката. И за двата тима точката не им донесе нова доза спокойствие за отдалечаване от опасната зона.

Домакините изградиха схема 4-5-1 с Флориан Нийдерлехнер в центъра на атака. Тин Йедвай и Феликс Удокай оформиха централната двойка в отбрана. Гостуващият тим подреди сходна схема с Джон Кордоба в атака.

Домакините започнаха амбицирано и притискаха своя съперник. В 20-ата минута Нийдерлехнер изскочи сам срещу вратаря, но стреля в неговия ляв крак. В 26-ата вратарят на "козлите" Тимо Хорн не прецени добре ситуацията, отдалечи си от вратата си и предизвика дузпа. Стражът се реваншира, спасявайки дузпата, изпълнена нехайно от Нийдерлехнер. Статистиката на почивката отчете цели 15 удара (четири точни) за баварския тим срещу само три в графата на гостите.

След почивката Кьолн поизравни играта и също поглеждаше към вратата на съперника. В 86-ата минута Якобс свали топката с глава за Антони Модест, който реализира зерлищен гол с шут от 15 метра по диагонала - 0:1. Две минути по-късно Филип Макс изравни отблизо след подаване на Рафаел Фрамбергер.

Карлос Груесо Карлос Груесо25 Йонас Хектор14 Йонас Хектор
Ноа-Джоел Саренрен-Базее Ноа-Джоел Саренрен-Базее17 Флориан Кайнц30 Флориан Кайнц
Антони Модест27 Антони Модест
90' Йонас Хектор  Йонас Хекторжълт картон
Филип Максгол Филип Макс  88'
85' Антони Модест  Антони Модестгол
82' Джон Кордоба  Джон Кордобаизлиза
Антони Модест  Антони Модествлиза
Флориан Нийдерлехнеризлиза Флориан Нийдерлехнер  76'
Алфред Финбогасонвлиза Алфред Финбогасон
Рубен Варгасизлиза Рубен Варгас
Едуард Льовенвлиза Едуард Льовен
71' Марк Ут  Марк Утизлиза
Елвис Реджбекай  Елвис Реджбекайвлиза
Рафаел Фрамбергержълт картон Рафаел Фрамбергер  51'
46' Елис Скири  Елис Скириизлиза
Марко Хьогер  Марко Хьогервлиза
28' Бено Шмитц  Бено Шмитцизлиза
Ноа Катербах  Ноа Катербахвлиза
25' Марк Ут  Марк Утжълт картон
15' Бено Шмитц  Бено Шмитцжълт картон
0
85'
Антони Модест
Филип Макс
88'

Добави коментар Коментари (1)

димитър пенев (Гост) 1 отговор
07 юни 2020 | 19:26

коелгата гуардиола се кара на футболистите аз съм го учил на това . надявам се че действа футболистите във франция са по невъздържани Рейтинг: 0 0

Германия

Флик за следващия съперник на Байерн: Добър отбор, който знае как да се защитава 26 октомври 2020 | 16:55
Байерн (Мюнхен) може отново да разчита на Серж Гнабри 26 октомври 2020 | 08:43
Шалке 04 приема Щутгарт пред само 300 фенове 26 октомври 2020 | 19:12
Манчестър Юнайтед не се е отказал от Санчо и Холанд 27 октомври 2020 | 02:25
Малко не достигна на Хофенхайм в Бремен (видео) 25 октомври 2020 | 20:59
Чудото от школата на Дортмунд отговори на расистите с четири гола 24 октомври 2020 | 17:28
Байер (Леверкузен) взе втора победа за сезона (видео) 26 октомври 2020 | 23:34
Рекорден за кръга брой фенове видяха първи домакински успех за Волфсбург от 8 месеца (видео) 25 октомври 2020 | 18:39
Нови финансови загуби за Херта 25 октомври 2020 | 17:35
Клоп е избрал новия защитник, предстоят преговори 25 октомври 2020 | 14:07
Левандовски отбелязва на всеки 37 минути през новия сезон 25 октомври 2020 | 11:23
Дортмунд затвърди голямата разлика в класите с Шалке 04 24 октомври 2020 | 21:20
Ханзи Флик: Днес видяхме нещо, което досега не се беше случвало 24 октомври 2020 | 20:11
От Байерн разкриха колко време ще се лекува Алфонсо Дейвис 24 октомври 2020 | 19:36
Гладбах с ново силно представяне в очакване на Реал Мадрид (видео) 24 октомври 2020 | 18:49
РБ Лайпциг изтръгна победата срещу десетима от Херта (видео) 24 октомври 2020 | 18:43