Капитанът на Локо: Със сигурност сме една идея по-близо до финала 09 юни 2020 | 22:36
Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев беше горд с представянето на тима в днешния първи полуфинален мач с Левски. „Смърфовете“ победиха с 2:0 своя съперник и вече са на крачка от втори пореден финал за Купата на България.
"Със сигурност сме една идея по-близо до финала. В първите 15 минути имаше повече битка, след това бяхме господари на терена. Успяхме да отбележим в точния момент. През първото полувреме не успяха да ни затруднят с нищо. През втората част отпаднахме физически. Постигнахме много добър турнирен резултат, който ни дава самочувствие. Днес бяхме по-бързи и агресивни. Този мач е крачка напред и се надявам да продължим тази възходяща линия в неделя срещу ЦСКА".

"Както на нас, така и на ЦСКА ще бъде тежко. Отиваме с оптимизъм и самочувствие. Естествено, че резултатът е важен за плейофите. Дано отново запишем победа. Вече сме на крачка от втори пореден финал. Надявам се да направим последната крачка. Начинът, по който играем, ме кара да съм горд".

Добави коментар Коментари (3)

Локомотив Пд (Гост) 3 отговор
09 юни 2020 | 23:12

Правилно Митак! Рейтинг: 12 0

Реалист (Гост) 2 отговор
09 юни 2020 | 22:51

Неприятно ми е да го кажа , но вече единия финалист е ясен , това е отбора на Локомотив Пд. ! Рейтинг: 18 0

fen 1916 (Гост)
10 юни 2020 | 09:28

Защо неприятно! Локото си играха по-добре и заслужено взеха победата Рейтинг: 2 0

:D (Гост) 1 отговор
09 юни 2020 | 22:45

е вие сте си на финал не виждам отбор който не може да вкара 1 гол за последните 8 месеца как ще вкара 3 на веднъж Рейтинг: 12 0