Хаджиев титуляр при драматична победа на Академия Пушкаш 10 юни 2020 | 22:11
Камен Хаджиев се завърна в състава на Академия Пушкаш, а тимът му постигна първа победа след подновяването на унгарското първенство. Българинът и съотборниците му се наложиха с 2:1 над Капошвар и се намират на 4-о място в класирането.

Реултата откри Йосип Кнежевич от дузпа в 7-ата минута, но в 23-ата Атила Сакай изравни отблизо след центриране от корнер. Трите точки за Академия Пушкаш осигури 19-годишният румънец Нандор Тамаш в последните секунди.
В друг двубой от 28-ия кръг Диошдьор не успя да победи гостуващия Залаегерсег - 1:1. Янош Сепе си вкра автогол и домакините поведоха, но десетина минути преди края Лола Бендегуз спаси Залаегерсег от загуба, а Диошдьор изостана с две точки от Академия Пушкаш.

В късния мач Пакш и Ференцварош направиха 2:2, като и двата гола за домакините паднаха в добавеното време. Въпреки разочарованието, грандът от Будапеща дръпна с 9 точки пред МОЛ Фехервар на Георги Миланов.

16 юни 2020 | 22:22

Защо не дадете инфо за играча!???? Не го познаваме и него и отбора ! Рейтинг: 0 0

Деев (Гост) 1 отговор
16 юни 2020 | 22:21

Хора Камен Хаджиев .........моля ви ! Академия Пушкаш...............кой е този отбор и това бг футболист ли е ? Рейтинг: 0 0

Други

Дубъл за Порто и ново разочарование за Бенфика - "Драконите" вдигнаха и Купата на Португалия 02 август 2020 | 01:01
Рейнджърс привлече двама нови 05 август 2020 | 09:56
Бивш нападател на Славия си намери отбор в Унгария 04 август 2020 | 23:11
Историческо: Футболистка получи разрешение да играе при мъжете 05 август 2020 | 20:24
Петев бесен на отбора си: Подранихме с подаръците за Коледа (видео) 12 юли 2020 | 21:32
Реал Мадрид с интерес към защитник на Спортинг 04 август 2020 | 15:42
Бербатов направи от Касийяс Свети Икер 05 август 2020 | 19:35
Гаел Клиши се надява на сблъсък с Юнайтед 04 август 2020 | 11:45
Едвин Джеси е пред трансфер в силен клуб от Норвегия 04 август 2020 | 09:48
Артур Боруц подписа с Легия (Варшава) 03 август 2020 | 18:19
Шампион с ЦСКА подписа с клуб от Азербайджан 03 август 2020 | 16:32
Теута спечели Купата на Албания 03 август 2020 | 15:09
Няколко клуба в надпревара за талант на Хартс 03 август 2020 | 12:55