Сари: Доволен съм от първите 30 минути 13 юни 2020 | 05:37
Треньорът на Ювентус Маурицио Сари остана доволен от класирането на тима му на финала за Купата на Италия. "Старата госпожа" направи равенство 0:0 с Милан в реванша от 1/2-финала, като се класира напред заради гола на чужд терен в първия мач, който завърши 1:1. Наставникът похвали своите футболисти за представянето им, особено в първите 30 минути на срещата.

"Да се завърна на тъчлинията след три месеца е много приятно, макар усещането да не е същото без фенове. Бях приятно изненадан от представянето ни в първите 30 минути от мача. Тогава движехме топката бързо и тотално доминирахме над съперника, дори и преди червения картон. След това обаче темпото започна да спада, загубихме концентрация, но това е нормално пред празен стадион. В началото играехме толкова добре, с двойни подавания и бързи разигравания, но постепенно намалихме оборотите, загубихме фокус и започнахме да действаме твърде индивидуално. Хубавото е, че не дадохме никакви шансове на съперника. Изглежда ще ни трябва известно време, за да си върнем нужната форма на 100 процента. Не можем да сравняваме този мач дори с контрола от предсезонната подготовка, защото почивката бе твърде дълга. Ще е нужно търпение, но в първите 30 минути видях някои позитивни знаци", заяви Сари.

Попитан кого предпочита за съперник на финала, специалистът отговори: "Най-важното е, че ние сме на финал, а утре ще видим срещу кого ще играем. Наполи, също като нас, загуби домакинското си предимство, защото мачът ще е пред празни трибуни. Резултатът от първия двубой им дава някакво преимущество, но истината е, че нищо не е решено".

Добави коментар Коментари (3)

(Гост) 3 отговор
13 юни 2020 | 13:14

а от съдиите дали си недоволен, съмнявам се - решиха ти двата мача. Даваха дупи, гониха играчи с нтарупани картони или директно. Какво повече иска мафиотският тумор на футболна Италия? Рейтинг: 3 5

13 юни 2020 | 11:38

Чисти три дуспи не ни дадоха. Роналдо плаче под душа и кълне Меси. Ограбиха труда на момчетата. Звънах на Аниели, виждам конспирация срещу нас...Морати и Берлускони са подлеците...и подлеца Перез дето ни продаде куц кон Рейтинг: 3 6

cccccc (Гост) 1 отговор
13 юни 2020 | 06:31

От Ге.йналдо доволен ли си? Сега ще дойде някой б.унак да ни обясни колко е велик Г.ейналдо за дето Рамос и Бейл решаваха всеки финал с головете си докато той гледа от близо ха ха ха Рейтинг: 8 7

ssss (Гост)
13 юни 2020 | 15:26

Финалите ги решаваха Ето'о, Белети, Вия, Суарес и Неймар. Рейтинг: 1 2

Италия

Пирло: Изправяме се срещу отбор, който ще се бори за мястото си в челото 05 март 2021 | 17:39
Шоуто на Златан няма край (видео) 05 март 2021 | 03:00
Хонконгска компания е отправила оферта за Интер 05 март 2021 | 13:50
Милан няма да може да разчита на още един играч срещу Верона 05 март 2021 | 21:10
Симоне Индзаги близо до нов договор с Лацио 05 март 2021 | 18:29
Алесандро дел Пиеро започва работа като анализатор за ESPN 05 март 2021 | 12:04
Халф на Рома аут за повече от месец 05 март 2021 | 16:47
Гатузо отстрани защитник от тренировка на Наполи 05 март 2021 | 15:27
Хамшик продължава кариерата си в Швеция 05 март 2021 | 15:17
Двама нови заразени в Специя 05 март 2021 | 14:32
Бивш играч на Ювентус влиза в политиката 05 март 2021 | 13:46
Интер увеличи на 6 точки аванса си пред Милан (видео) 04 март 2021 | 23:40