Тотнъм падна от последния при завръщането на Кейн 13 юни 2020 | 14:24
Голмайсторът на Тотнъм Хари Кейн се завърна в игра за тима в контрола с Норич, която се състоя на стадиона на лондончани. Отборът на Жозе Моуриньо отстъпи с 1:2, като проверката се проведе в четири части от по 30 минути.

Кейн не беше играл за “шпорите” от Нова година насам, след като лекуваше травма. В двубоя с последния в класирането на Премиър лийг той удари греда, а съотборникът му Ерик Ламела реализира за 1:0 с глава. По-късно обаче Норич стигна до пълен обрат след попадения на Йосип Дърмич и Марио Вранчич.

Тотнъм рестартира участието си в Премиър лийг с домакинство на Манчестър Юнайтед на 19 юни.