Валери Божинов резерва при победа на Пескара 20 юни 2020 | 21:14
Бившият нападател на националния отбор Валери Божинов записа първи минути след подновяването на сезона в италианската Серия Б с екипа на Пескара. "Делфините" победиха Юве Стабия с 3:1 в двубой от 29-ия кръг, а Божинов влезе като тактическа смяна пет минути преди края на редовното време.

Той замени халфа Кристиан Галано. Резултатът откри Мануел Пучарели в 57-ата минута, а Габриеле Дзапа удвои в 71-ата. Осем минути по-късно Лука Креко направи резултата класически в полза на Пескара. В самия край на мача Салваторе Елиа се разписа почетно за гостите.

В следващия кръг Пескара гостува на Пиза. С успеха "делфините" събраха 38 точки и се изкачиха на 11-ата позиция във временното класиране.

Добави коментар Коментари (3)

Любимец 13 (Гост) 3 отговор
20 юни 2020 | 22:54

Браво, Баджо! Велик си! Рейтинг: 2 1

Juve10 (Гост) 2 отговор
20 юни 2020 | 22:23

Господ, Легенда на Юве. Напомня ми къде играха и защо ги изхвърлиха....жалки Еврииодити Рейтинг: 1 1

ДДД (Гост) 1 отговор
20 юни 2020 | 22:22

И там ли е резерва тоя тиквеник Рейтинг: 7 1

Българи зад граница

Димитър Велковски пред Sportal.bg: Ще съм щастлив, ако се озова в националния отбор (видео) 24 септември 2020 | 10:40
Велковски с асистенция за разгромна победа на Серкъл Брюж 21 септември 2020 | 23:57
Каляри набеляза заместник на Десподов 23 септември 2020 | 16:40
Шарльороа и Горанов подхлъзнаха Партизан след продължения 24 септември 2020 | 22:30
Стойчо Младенов с равенство в Казахстан (видео) 21 септември 2020 | 05:12
Спарта (Прага) направи впечатляващ обрат срещу Карвина 14 септември 2020 | 01:22
Станислав Костов дебютира за Олимпиакос Никозия 23 септември 2020 | 21:22
Унгарци представиха Вутов 23 септември 2020 | 17:36
Фатих Терим пожела Десподов 23 септември 2020 | 12:43
Антони Иванов напуска Университатя Крайова 22 септември 2020 | 13:03
Отборът на Страхил Попов поднесе втора поредна изненада (видео) 22 септември 2020 | 04:57
Десподов вече тренира с основната група 21 септември 2020 | 22:19
Георги Костадинов се размина с контузия в слабините 21 септември 2020 | 16:03
Слован с равенство срещу Жилина, Божиков не игра 20 септември 2020 | 22:41
Лясков на пейката при загуба на Олимпия 20 септември 2020 | 22:27
Пашов и Чандъров титуляри при равенство на Академика (видео) 20 септември 2020 | 21:52