Гълъбинов избухна с хеттрик в Италия (видео) 26 юни 2020 | 23:51
Българският нападател Андрей Гълъбинов избухна с хеттрик за Специя при победата с 3:1 като гост над Киево на стадон "Маркантонио Бентегоди" във Верона в двубой от 30-иу кръг на Серия Б. С успеха Специя събра 50 точки и е само на една от втората позиция, която дава право на директна промоция в елита. В момента втори е Кротоне, а лидер с голям аванс е Беневенто.

Първото полувреме завърши без голове, но след почивката първи до попадение стигнаха домакините чрез Джакопо Сегре в 60-ата минута. Само в рамките на четвърт час бившият национал донесе пълен обрат за Специя. Първо в 72-ата минута Гълъбинов изравни с глава след центриране на Бартоломей в наказателното поле. Четири по-късно от дузпа той донесе пълвия обрат, а в 87-ата оформи крайното 3:1.

Добави коментар Коментари (13)

Ха ха (Гост) 13 отговор
27 юни 2020 | 18:52

Избухнал веднъж на 3 години, голям таран. Да беше направил нещо в националния. В серия Б и баба знае. Рейтинг: 1 7

kiko (Гост) 12 отговор
27 юни 2020 | 13:04

В националния просто му липсваше игрова практика, вижда се, че когато играе редовно и е на правилното място, може да бележи, в момента нямаме такъв футболист тип таран. Рейтинг: 5 1

27 юни 2020 | 10:15

Андрей може да направи разликата във всеки един мач, но "момчетата" от БФС викат само протежета. Напомня с физиката си на Любо Пенев и с отдадеността си на Бала. Рейтинг: 16 0

PARIONLINE (Гост) 9 отговор
27 юни 2020 | 09:44

НАУЧЕТЕ КАК ДА ПЕ ЧЕЛИТЕ 999$ НА МЕСЕЦ ЧРЕЗ ИНТЕРНЕТ И ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ОТ ВКЪЩИ. 100% РАБОТЕЩА СИСТЕМА. ВИЖТЕ ТУК. -----------------B G S E C U R E - P T C - S I T E - C O M Рейтинг: 0 1

специя (Гост) 8 отговор
27 юни 2020 | 09:28

никой не го интересува къде си живяла. проста овца Рейтинг: 3 1

Невежите (Гост) 7 отговор
27 юни 2020 | 07:45

съгласен съм че в момента е най добрият вариант за таран и е нужен на националния. Рейтинг: 14 0

Добри (Гост) 6 отговор
27 юни 2020 | 06:43

Браво, хайде обратно в национала! Рейтинг: 18 0

Ivo (Гост)
27 юни 2020 | 15:08

Гълъбче стои си в Италия. Не ти трябва да играеш за никакъв национален отбор. Най вероятно пак ще те оцапат с помия при първия пропуск. Това го могат най добре. Рейтинг: 3 0

S 20 (Гост) 5 отговор
27 юни 2020 | 01:06

Браво!Голям Андрей!!!Това се казва хубава новина!!! Рейтинг: 46 0

Фен (Гост) 4 отговор
27 юни 2020 | 00:47

Нямаме по - добър класически таран в момента ! Ще е нужен за баражите . Рейтинг: 50 0

Факт (Гост) 3 отговор
27 юни 2020 | 00:45

Задължителен избор за нац. отбор ! Отлична физика , значителен опит , много добри качества . Рейтинг: 43 0

Българи зад граница

Димитър Велковски пред Sportal.bg: Ще съм щастлив, ако се озова в националния отбор (видео) 24 септември 2020 | 10:40
Велковски с асистенция за разгромна победа на Серкъл Брюж 21 септември 2020 | 23:57
Каляри набеляза заместник на Десподов 23 септември 2020 | 16:40
Шарльороа и Горанов подхлъзнаха Партизан след продължения 24 септември 2020 | 22:30
Стойчо Младенов с равенство в Казахстан (видео) 21 септември 2020 | 05:12
Спарта (Прага) направи впечатляващ обрат срещу Карвина 14 септември 2020 | 01:22
Станислав Костов дебютира за Олимпиакос Никозия 23 септември 2020 | 21:22
Унгарци представиха Вутов 23 септември 2020 | 17:36
Фатих Терим пожела Десподов 23 септември 2020 | 12:43
Антони Иванов напуска Университатя Крайова 22 септември 2020 | 13:03
Отборът на Страхил Попов поднесе втора поредна изненада (видео) 22 септември 2020 | 04:57
Десподов вече тренира с основната група 21 септември 2020 | 22:19
Георги Костадинов се размина с контузия в слабините 21 септември 2020 | 16:03
Слован с равенство срещу Жилина, Божиков не игра 20 септември 2020 | 22:41
Лясков на пейката при загуба на Олимпия 20 септември 2020 | 22:27
Пашов и Чандъров титуляри при равенство на Академика (видео) 20 септември 2020 | 21:52