Кристиан Димитров с цял мач и жълт картон при победа на Хайдук 27 юни 2020 | 01:04
Българският защитник Кристиан Димитров изигра цял мач и получи жълт картон при успеха на Хайдук Сплит с 2:1 над Славен Белупо в двубой от 31-ия кръг на първенство на Хърватска. Домакините дръпнаха в резултата чрез капитана си Михо Чакташ от дузпа още в 10-ата минута. Само 14 минути по-късно обаче гостите изравниха с попадение на Винко Меджиморец. Все пак Хайдук стигна до победен гол през втората част, когато се разписа Емем Едуок. С успеха Хайдух събра 54 точки и върви втори в класирането. Със същия актив е и третият в класирането Локомотив Загреб, а на върха със 72 и мач по-малко е Динамо Загреб.

Сепси взе първа победа за сезона, Димитров с цял мач 25 септември 2020 | 21:25
Шарльороа и Горанов подхлъзнаха Партизан след продължения 24 септември 2020 | 22:30
Димитър Велковски пред Sportal.bg: Ще съм щастлив, ако се озова в националния отбор (видео) 24 септември 2020 | 10:40
Станислав Костов дебютира за Олимпиакос Никозия 23 септември 2020 | 21:22
Унгарци представиха Вутов 23 септември 2020 | 17:36
Каляри набеляза заместник на Десподов 23 септември 2020 | 16:40